ul. Jana Kasprowicza 20
Warszawa Bielany
Pogotowie pogrzebowe 24h/7 dni
Więcej

Napisz opinię

 
 
 
 
 
Proszę uzupełnić wszystkie pola.
Adres e-mail nie będzie publikowany.
Malgorzata napisał/a 29 grudnia 2017 o 09:11:
Z całego serca polecam.Jestem bardzo zadowolona z wykonanej usługi.Wszystko zostało przeprowadzone na najwyższym poziomie.Panowie kompetentni,kulturalni i niezwykle pomocni.Bardzo dziękuję i pozdrawiam serdecznie.
Konrad Czajkowski napisał/a 1 grudnia 2017 o 09:45:
Zwróciliśmy się z prośbą o zorganizowanie kremacji naszej mamy zależało nam aby wszystko odbyło się w ciągu jednego dnia gdyż jesteśmy z bardzo daleka. Zakład pogrzebowy wszystko świetnie zaplanował tak abyśmy mogli pożegnać się z mamą oraz odprowadzić ją do kremacji. Przejął na siebie wszelkie formalności także po paru godzinach mogliśmy odebrać urnę z prochami i udać się do siebie. Jeszcze raz chciałem serdecznie podziękować za bardzo dobre rozplanowanie i cała okazaną życzliwość.
Stanisław napisał/a 6 listopada 2017 o 12:09:
Sprawnie, profesjonalnie, kompleksowo z wielkim taktem i szacunkiem serdecznie polecam.
Teresa napisał/a 30 października 2017 o 10:32:
Jestem wzruszona obsługą pogrzebu mojej sąsiadki jeszcze nigdy nie widziałam żeby tak ktoś zaangażował się w organizację oraz wykonanie ostatniej posługi obcej dla siebie osoby. Bedę wszystkim polecać ten zakład
Rodzina Gaszewskich napisał/a 14 września 2017 o 10:35:
Dziękujemy za pomoc w organizacji uroczystości pogrzebowych, za dobry kontakt i autentyczne zaangażowanie w załatwieniu wszystkich spraw związanych z pochówkiem oraz oprawy muzycznej na cmentarzu.
Ewelina napisał/a 12 września 2017 o 20:41:
Chciałabym z całego serca podziękować Panom z zakładu pogrzebowego Heron. Niezwykle profesjonalni zajęli się pogrzebem oraz całym przygotowaniem do niego. Zostałam potraktowana bardzo delikatnie i uprzejmie w tej trudnej chwili. Dziękuję bardzo.
Katarzyna O napisał/a 1 września 2017 o 14:32:
Składam wyrazy uznania dla tego zakładu . Postawione przed nimi zadanie było trudne. Pogrzeb odbywał się w miejscowości oddalonej o 150km. Nasz bliski został przewieziony ze szpitala w Warszawie do naszej miejscowości gdzie później odbyło się nabożeństwo. Poziom reprezentowany przez ten zakład jest nieporównywalnie wyższy od tych które mamy w okolicy. Jest to nie tylko moja opinia ale również tych którzy uczestniczyli w pogrzebie. Zależało nam na tym aby ten pogrzeb był wyjątkowy tak jak na to zasługiwał nasz bliski. Stanęli na wysokości zadania i takim go uczynili. Jeszcze raz dziękuję i polecam wszystkim innym którzy się zastanawiają nad wyborem.
Tadeusz Jankowski napisał/a 30 sierpnia 2017 o 14:06:
Składam serdeczne podziękowania za profesjonale zorganizowanie pogrzebu mojego Brata w tym trudnym dla mnie momencie, Panowie z biura zajęli się wszystkimi formalnościami związanymi z pochówkiem na cmentarzu oraz w kościele czego najbardziej się obawiałem.
Piotr T. napisał/a 24 sierpnia 2017 o 14:03:
O zakładzie pogrzebowym Heron dowiedziałem się będąc na pogrzebie znajomego , obsługa już wtedy zrobiła na mnie dobre wrażenie. Gdy nadeszła chwila kiedy odszedł ktoś z mojej bliskiej rodziny postanowiłem wybrać ten zakład , z cała pewnością nie zawiodłem się. Wszystko zostało wykonane kompleksowo z jak największą starannością. Serdecznie dziękuję i polecam ten zakład.
Małgorzata Piekarska napisał/a 21 lipca 2017 o 13:34:
Pogrzeb wykonany przez ten zakład robi duże wrażenie , Młodzi Panowie z obsługi dobrze ubrani w jednakowe garnitury , niezwykle pomocni i wyrozumiali . Obsługa w biurze bez zarzutu , dało się odczuć duże doświadczenie tego zakładu , w takich momentach nie ma się głowy do spraw papierkowych o czym doskonale wiedzą pracownicy tej firmy , zajęli się dosłownie wszystkim. Serdecznie Polecam 5+
Janusz Wiśniewski napisał/a 13 lipca 2017 o 11:21:
Zakład godny polecenia - wysoki poziom świadczonych usług, profesjonalna obsługa, zrozumienie, sprawna organizacja. Polecam w 100%
Aneta napisał/a 10 lipca 2017 o 11:45:
Chciałabym podziękować zakładowi pogrzebowemu Heron za zorganizowanie pogrzebu mojego Taty oraz wsparcie w tej trudnej dla mnie chwili. Polecam usługi tej firmy, pełen profesjonalizm.
Zuzanna napisał/a 6 lipca 2017 o 15:32:
Bardzo dziękuję Zakładowi Pogrzebowemu "Heron" za profesjonalne zorganizowanie pogrzebu mojej Babci. Ceremonia była piękna, a obsługa niezwykle empatyczna oraz elegancka. Bardzo miłym gestem z ich strony było gdy zaproponowali , że po pogrzebie, starsze osoby uczestniczące w ceremonii, samochodem przewiozą od grobu do bramy cmentarnej. Zakład przejął wszelkie sprawy związane z organizacją oraz formalnościami, o nic nie musiałam się martwić. Serdecznie polecam
Maryla Kowalewska napisał/a 2 lipca 2017 o 11:09:
Dziękuję za pomoc w organizacji pogrzebu mojej siostry. Podejście pracowników firmy Heron zarówno w biurze jak i w kościele oraz na cmentarzu na najwyższym poziomie wszystko odbyło się tak jak uzgadnialiśmy. Na pewno będę go polecała.
Marek Kurylak napisał/a 29 czerwca 2017 o 10:54:
W imieniu swoim i całej rodziny chciałbym gorąco podziękować zakładowi pogrzebowemu Heron za zorganizowanie pogrzebu mojego taty, pełen profesjonalizm i takt w tak trudnych chwilach bezcenny. Dziękujemy