ul. Jana Kasprowicza 20
Warszawa
Pogotowie pogrzebowe 24h/7 dni

W przypadku dostawy kwiatów przygotowanych przez Sklep HERON należy pamiętać, że:

  1. Realizacja usług i dostarczenie towaru obowiązuje wyłącznie na terenie Warszawy lub w promieniu 20 km od jej centrum, oraz do wszystkich pogrzebów obsługiwanych przez nasz zakład pogrzebowy niezależnie od ich miejsca.
  2. Dostawa produktów i usług na pogrzeby organizowane przez Właściciela jest bezpłatna. Dostawa na inne ceremonie pogrzebowe na terenie Warszawy jest płatna i wynosi 80 zł brutto, chyba że całkowity koszt zamówienia jest wyższy niż 650 zł brutto to dostawa jest bezpłatna.
  3. Zlecenie zamówienia z dostawą przyjmowane są najpóźniej dzień przed realizacją do godziny 20:00. Jeśli termin realizacji poprzedzają dni wolne od pracy, wtedy zamówienia należy dokonać najpóźniej w ostatnim dniu roboczym do godziny 20:00. (Np. kwiaty na poniedziałek zamawiamy najpóźniej w piątek do 20:00). Zamówienia złożone po tym czasie nie mają gwarancji dostarczenia bezpośrednio na ceremonię pogrzebową. Sklep zastrzega sobie prawo do dostarczenia produktu bezpośrednio na grób w kolejnym dniu roboczym po wcześniejszym kontakcie z zamawiającym.
  4. Zlecenie zamówienia z dostawą na sobotę przyjmowane są najpóźniej do czwartku do godziny 20:00. Zamówienia złożone po tym czasie nie mają gwarancji dostarczenia bezpośrednio na ceremonię pogrzebową. Sklep zastrzega sobie prawo do dostarczenia produktu bezpośrednio na grób w kolejnym dniu roboczym po wcześniejszym kontakcie z zamawiającym.
  5. BEZPŁATNY odbiór osobisty niezależnie od kwoty zamówienia w biurze Zakładu Pogrzebowego HERON ul. Jana Kasprowicza 20 Warszawa Bielany (dni robocze od 9:30 do 16:00).