ul. Jana Kasprowicza 20
Warszawa
Pogotowie pogrzebowe 24h/7 dni
Więcej

Usługi pogrzebowe Łomianki


Granice Warszawy w ciągu ostatnich dziesięcioleci ulegały rozmaitym modyfikacjom, w wyniku czego do miasta stołecznego były przyłączane kolejne dzielnice, bądź też odwrotnie – dawne dzielnice bądź osiedla stawały się samodzielnymi miejscowościami, a nawet miastami. Doskonałym tego przykładem są Łomianki, które do czasu II Wojny Światowej funkcjonowały w ramach gminy wiejskiej Młociny. Po przyłączeniu Młocin do Warszawy – Łomianki uzyskały status gminy wiejskiej, by w 1989 roku uzyskać prawa miejskie.
Łomianki, z którymi Warszawa graniczy od zachodu, są chętnie wybierane do zamieszkania przez osoby, które pracują bądź uczą się w Stolicy. Jako miasto oddalone o ok. 14 km od centrum Warszawy Łomianki stanowią idealne miejsce do życia dla osób ceniących sobie zarazem bliskość życia wielkomiejskiego z małomiejskim spokojem.

Łomianki są miastem przyjaznym rodzinom. Działa w nich wiele instytucji edukacyjnych oraz kulturalnych, co sprzyja integracji lokalnej społeczności. Zapewnione są także usługi, które dotyczą właściwie każdej dziedziny życia, co znacznie podnosi komfort codziennej egzystencji. Łomianki, jako gmina, posiadają również własny cmentarz, który powstał w 1820 roku i obecnie wpisany jest do rejestru zabytków.

Pogrzeby w Łomiankach

Biorąc pod uwagę potrzeby mieszkańców Łomianek – zakład pogrzebowy Heron, który ma swoją siedzibę w położonych nieopodal warszawskich Bielanach – stale rozwija funkcjonalność tzw. mobilnego biura. W ramach tej usługi pracownicy firmy Heron są w stanie dotrzeć do wszystkich mieszkańców Łomianek, którzy wyrażą życzenie, aby ta właśnie firma pomogła im w organizacji uroczystości pogrzebowych.

Zakład Pogrzebowy Heron – znany w szerokich kręgach Stolicy i okolic z niezwykle pięknej oprawy ceremonii żałobnej, z wielkiej kultury osobistej oraz bardzo bogatej oferty usług pogrzebowych – zyskał zaufanie także rodzin oraz rozmaitych instytucji z Łomianek. Dzięki temu mieszkańcy tej miejscowości mają możliwość skorzystać z najwyższej klasy usług pogrzebowych w Łomiankach – bez konieczności podróżowania do Warszawy – co jest bardzo istotne w tak trudnych chwilach, jak pierwsze godziny i dni przeżywania żałoby po Bliskim Zmarłym. Zyskuje się gwarancję przygotowania ceremonii pogrzebowej dopracowanej w najdrobniejszych szczegółach przez firmę należącą do ścisłej elity zakładów pogrzebowych Stolicy.