ul. Jana Kasprowicza 20
Warszawa
Pogotowie pogrzebowe 24h/7 dni

Wola to jedna z bardziej popularnych dzielnic Warszawy, położona w jej lewobrzeżnej części, liczy około 150 tysięcy mieszkańców. Wola jest dobrze skomunikowaną dzielnicą, graniczy ona ze Śródmieściem, Żoliborzem oraz Bemowem.

W sercu Warszawy, z łatwym dojazdem do dzielnicy Wola, znajduje się Zakład Pogrzebowy Heron – miejsce, które od wielu lat stanowi niezastąpiony punkt wsparcia dla rodzin w chwilach żałoby i pożegnań. Nasza firma to nie tylko usługi pogrzebowe, to przede wszystkim wyraz szacunku i wsparcia w trudnych momentach. Przez całą dobę firma pogrzebowa Heron prowadzi dyżur telefoniczny pod którym przyjmuje zgłoszenia z terenu Woli na odbiór zmarłych z domów, szpitali i innych miejsc.

Misja zakładu usług pogrzebowych to nie tylko organizacja ceremonii pogrzebowych, ale przede wszystkim pełna empatii i zrozumienia pomoc rodzinom w tych wyjątkowo trudnych chwilach żałoby. Rozumiemy, że każda sytuacja jest inna, dlatego staramy się dostosować nasze usługi pogrzebowe do indywidualnych potrzeb.

Usługi pogrzebowe Wola

Zakład Pogrzebowy Heron oferuje mieszkańcom Woli przygotowanie godnego pogrzebu w formie wyznaniowej lub świeckiej gwarantującego upamiętnienie zmarłych w sposób wyjątkowy. Organizujemy pogrzeby z trumną i urną na wszystkich cmentarzach na terenie Woli i okolicznych dzielnic. Jeśli potrzebują Państwo wsparcia w organizacji uroczystości pogrzebowej na Woli, serdecznie zachęcamy do kontaktu z nami. Jesteśmy tu, aby pomóc rodzinom i zapewnić pełne wsparcie w tych trudnych chwilach.

Zakład pogrzebowy Heron specjalizuje się w organizacji pogrzebów dopasowanych do oczekiwań rodzin i ich możliwości w aspekcie ceny. Ceremonie przygotowane są w oparciu o nasze nowoczesne karawany, własną salę pożegnań, pomieszczenie chłodnicze i rozbudowane zaplecze. Niezależnie od Państwa potrzeb i wyborów, możecie polegać profesjonalizmie i doświadczeniu naszego zespołu.

Jesteśmy dumni z naszej transparentności. Dołożymy wszelkich starań, aby zapewnić Państwu pełną jasność i zrozumienie w kwestiach organizacji pogrzebu i formalności z tym związanych. Sprawy związane z formalnościami urzędowymi i kancelaryjnymi, mamy w zwyczaju po uzyskaniu upoważnienia dopełniać w Państwa imieniu.

Doświadczony zespół domu pogrzebowego Heron podejmuje wszelkie kroki i procedury, abyście mogli Państwo uniknąć zbędnych trudności i obciążeń podczas tego trudnego czasu. Dzięki nam możecie skupić się na przeżywaniu żałoby, mając pewność, że wszelkie niezbędne dokumenty i formalności są załatwione profesjonalnie i sprawnie. Zakład Pogrzebowy Heron – jesteśmy tutaj, aby pomóc w każdym aspekcie organizacji pogrzebu.

Nekropolie Warszawa Wola

Cmentarze na Woli na, których najczęściej organizujemy pogrzeby:

  • Cmentarz Wolski

Wolska 180/182, 01-258 Warszawa

  • Cmentarz Wolski Prawosławny

Wolska 138/140, 01-126 Warszawa

  • Cmentarz Powstańców Warszawy

Wolska 174/176, 01-258 Warszawa

Pogrzeby Warszawa Wola


Zakład Pogrzebowy Heron ma doświadczenie w godnych pochówkach: przemyślanych w najdrobniejszych szczegółach, pięknych i pełnych godności. Choć ma swoją siedzibę na Bielanach – gdzie znajduje się jego biuro, a także sala pożegnań i chłodnia – to często proszony jest także o pomoc w organizacji kompleksowych uroczystości pogrzebowych przez mieszkańców Woli. Elegancki karawan firmy Heron nieopodal jednej z bram cmentarza na Starych Powązkach jest znakiem, że nieustannie dokonuje się tajemnica przemijania…