ul. Jana Kasprowicza 20
Warszawa
Pogotowie pogrzebowe 24h/7 dni
Więcej

Usługi pogrzebowe Bródno


Heron jest profesjonalnym zakładem pogrzebowym, który powstał z myślą o wszystkich mieszkańcach Warszawy – niezależnie od dzielnicy ich zamieszkania. Warszawa pełni rolę reprezentatywną jako stolica Polski, dlatego także oczekuje się odpowiednio wysokiego poziomu świadczenia wszelkich usług dla ludności. Zakład Pogrzebowy Heron, wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom, zapewnia usługi pogrzebowe odpowiadające jakością nawet na największe wymagania swoich Klientów.

Siedziba firmy Heron znajduje się w dzielnicy Bielany, jednak dla pracowników tego zakładu pogrzebowego dotarcie do nawet najbardziej odległych dzielnic Warszawy nie stanowi żadnego problemu. Organizują oni pogrzeby na wszystkich cmentarzach Stolicy – w tym także na Cmentarzu Bródnowskim.

Zakład pogrzebowy Cmentarz Bródnowski

Na tym cmentarzu znalazły – a w niektórych przypadkach znajdują nadal – swoje miejsce pochówku nie tylko osoby znane z życia publicznego, ale także rzesze warszawiaków. Popularność tego cmentarza podkreślać fakt, że pochowanych jest tam ok. 1,2 mln osób – co sytuuje cmentarz na Bródnie w czołówce największych europejskich cmentarzy.
Jest to także jedna z licznie odwiedzanych nekropolii Warszawy – choćby ze względu na to, że w ciągu swojego istnienia aż do XX wieku był to jeden z cmentarzy najbardziej dostępnych dla mieszkańców Stolicy, zwłaszcza tych uboższych. Świadczyć mogą o tym nie tylko cmentarne księgi, ale również architektura cmentarna. Wiele grobów na cmentarzu na Bródnie ma do dziś charakter grobów rodzinnych, co sprawia, że – mimo braku wolnych nowych miejsc – pochówki, tak tradycyjne, jak i urnowe, mogą nadal dokonywać się w grobach przynależących do danej rodziny.

Zdjęcia Cmentarza Bródnowskiego

Zakład Pogrzebowy Heron – w służbie mieszkańcom Bródna


Zakład Pogrzebowy Heron ma duże doświadczenie w kompleksowej organizacji i obsłudze pogrzebów na Bródnie, z uwzględnieniem wymagań i przepisów obowiązujących na tego typu cmentarzach, uważanych za zabytkowe.

W ramach przygotowania do ceremonii żałobnej dla klientów firmy Heron zapewniona jest także profesjonalna pomoc w dopełnianiu formalności pogrzebowych, a także w usłudze transportu Zmarłych.