ul. Jana Kasprowicza 20
Warszawa
Pogotowie pogrzebowe 24h/7 dni

Usługi pogrzebowe Ochota


Ochota to jedna z najbardziej znanych dzielnic Warszawy. Jej popularność nie wzięła się znikąd. Leżąca na lewym brzegu Warszawy, granicząca ze Śródmieściem, Mokotowem, Wolą oraz Włochami to atrakcyjne z wielu względów miejsce do życia.

Tę intuicję potwierdza fakt, że Warszawa Ochota to najbardziej zaludniona dzielnica Stolicy. Na stosunkowo niewielkim obszarze 9,72 km2 mieszka ok. 83 tysiące osób czyli prawie 9 tysięcy osób na km2. Niemal 1/4 mieszkańców to seniorzy, którzy nie wyobrażają sobie, aby mieszkać gdzie indziej – zgodnie z porzekadłem, że starych drzew się nie przesadza.

ceremonia pogrzebowa
Zakład pogrzebowy Heron Warszawa Bielany

Heron Ochota

Należy jednak powiedzieć, że to porzekadło o drzewach ma swoje odzwierciedlenie zarówno w wymiarze społecznym, jak i dosłownym. Ochota to atrakcyjne tereny zielone – tak, jak chociażby Park Szczęśliwicki czy Pola Mokotowskie – ale także dobra dostępność do różnego rodzaju usług: do instytucji troszczących się o zdrowie, ale także o zaspokojenie potrzeb edukacyjnych czy kulturalnych.

Jako ciekawostkę można przywołać fakt, że na Ochocie drzewa, które spróchniały, nie są wycinane, ale służą – po odpowiedniej obróbce – do ozdoby, czego przykładem są sympatyczne rzeźby zwierząt na Placu Baśniowym. Na Ochocie można spotkać także innego rodzaju obiekty przestrzenne. W dużej mierze są to pomniki, usytuowane w różnych zakątkach tej dzielnicy. Ochota jest więc takim miejscem, w którym dobrze może poczuć się każdy, niezależnie od wieku: zarówno osoby w wieku produkcyjnym, rodziny z dziećmi, jak i ci, którzy chcą tutaj dożyć swoich lat. Tym bardziej, że także poziom bezpieczeństwa społecznego oceniany jest tu dość wysoko.

Z pewnością na popularność Ochoty wpływa także jej dobre połączenie z resztą Warszawy, głównie poprzez linie tramwajowe, dojeżdżające m.in. do Śródmieścia, a także dzięki autobusom. Jednak fakt dużego zaludnienia tej dzielnicy sprawia, że środki komunikacji są zatłoczone.

Z Ochoty można dojechać także bez problemu na Lotnisko Okęcie. Przez dzielnicę tę także poprowadzona jest droga krajowa nr 7.

Mieszkańcy Ochoty niezwykle cenią sobie możliwość mieszkania w tej dzielnicy. Cenią jednak też sobie – zwłaszcza osoby starsze – spokój oraz pewność, że zaoferowane im będzie wszystko, co najlepsze: nie tylko do końca ich życia, ale także po śmierci. Wiele z tych osób angażowało się przez lata w życie społeczne – niektórzy też w odbudowę Stolicy – dlatego oczywistym jest, że obecne pokolenia powinny spłacić im dług wdzięczności.

Zakład Pogrzebowy Heron to firma, która za swoją misję przyjęła organizację uroczystości pogrzebowych w taki sposób, żeby każdy ich element podkreślał szacunek i wdzięczność względem Osób Zmarłych. To tym cenniejsze, że personel firmy tworzą osoby młode, które angażują się z pasją w swoją pracę. Dzięki temu zaangażowaniu ceremonie żałobne są prawdziwie piękne i dopracowane w każdym szczególe.

Choć siedziba Zakładu Pogrzebowego Heron mieści się na Bielanach, ale wielu mieszkańców Ochoty przekonało się, że warto pokonać te niecałe 17 kilometrów, żeby w eleganckim i przestronnym biurze spotkać osoby prawdziwie empatyczne, a jednocześnie posiadające dużą wiedzę teoretyczną i praktyczną we wszelkich kwestiach związanych z przygotowaniem pogrzebu. Można też skorzystać z usługi mobilnego biura, co pozwala dokonać niezbędnych ustaleń w zaciszu własnego domu lub w innym, najbardziej odpowiadającym danej osobie czy rodzinie, miejscu. Każdy, kto powierzy organizację pogrzebu Zakładowi Pogrzebowemu Heron może mieć pewność, że usługi pogrzebowe zostaną dobrane w sposób perfekcyjny, zaś koszty pogrzebu zawsze zostaną przedstawione w sposób transparentny.

Zakład Pogrzebowy Heron – w służbie mieszkańcom Ochoty


Można też skontaktować się z firmą Heron telefonicznie. Przez całą dobę pod numerem 570 800 910 kompetentni pracownicy udzielą każdej niezbędnej informacji.