ul. Jana Kasprowicza 20
Warszawa
Pogotowie pogrzebowe 24h/7 dni

Dodaj opinię w Google:

Lub na naszej stronie:

(bez potrzeby posiadania konta Google)

Napisz opinię

 
 
 
 
 
Proszę uzupełnić wszystkie pola.
Adres e-mail nie będzie publikowany.
106 wpisów.
Wioletta i Mirosław Figura napisał/a 30 maja 2024 o 21:39
Serdecznie dziękujemy za zorganizowanie i przeprowadzenie pogrzebu naszej Mamy i Babci Janiny Figura. Od początku spotkaliśmy się z wielkim profesjonalizmem, empatią i serdecznością. Właściciele i wszyscy pracownicy wykazują dużą klasę i kulturę osobistą. Profesjonalizm, takt, uprzejmość i spokój pozwalają przejść najbliższym przez ten trudny czas. Uroczystość była przygotowana na najwyższym poziomie co zauważyli wszyscy uczestniczący w ceremonii. Dziękujemy Panowie za Waszą pracę i pomoc. Absolutnie firma godna polecenia. Z wyrazami wdzięczności, Rodzina Figura
TADEUSZ KOPF napisał/a 22 kwietnia 2024 o 07:23
Dziękuję za godne i profesjonalne pożegnanie mojej Mamy Danuty Kopf.
Maria Fronczak i Agnieszka Fronczak napisał/a 8 kwietnia 2024 o 12:55
Bardzo serdecznie dziękujemy za zorganizowanie pogrzebu naszego Męża i Taty. Jesteście niezwykle profesjonalni i fachowi, a przy tym empatyczni i serdeczni, Firma zadbała o wszystkie formalności, przeprowadziła rodzinę przez wszystkie wymagane czynności, co jest bardzo pomocne w trudnych chwilach, a sama ceremonia była niezwykle godna i wzruszająca (wspaniały pomysł z różami; bardzo dobry Pan grający na trąbce!). Jesteśmy wdzięczne za wszystko, co zrobiliście.
Krzysztof Towstjenko napisał/a 9 lutego 2024 o 14:59
Chciałem bardzo podziękować, za pełen profesjonalizm, pomoc, doradztwo i piękną oprawę pogrzebu. Panowie z szacunkiem wykonywali swoją pracę. Wszyscy byliśmy pod ogromnym wrażeniem obsługi Państwa firmy pod każdym względem. Z czystym sumieniem będę polecał Państwa firmę.
Marzena Oleksiak napisał/a 15 stycznia 2024 o 20:15
Chcę serdecznie podziękować Panom z Zakładu Pogrzebowego Heron,którzy bardzo profesjonalnie zajęli się organizacją i obsługą pogrzebu mojego Męża. Panowie wykazali olbrzymią empatię i załatwili błyskawicznie wszystkie sprawy związane.z pogrzebem.Sluzyli dobrą radą i wszelkie sprawy zostały uzgodnione błyskawicznie. Panowie wielka klasa I olbrzymią kultura.Uroczystosc odbyła się na najwyższym poziomie.Bardzo dziękuję, że pomyśleli Panowie o możliwości pożegnania Męża pieknymi różyczkami przez żałobników. To bardzo miły gest.Tak jak powiedziałam i słowa dotrzymam będę wszystkim polecać usługi Waszego profesjonalnego Zakładu. Jeszcze raz serdeczne podziękowania i życzenia wszystkiego najlepszego.Marzena Oleksiak
Małgorzata napisał/a 18 listopada 2023 o 23:21
Zakład Pogrzebowy HERON spełnił moje oczekiwania. Na spotkaniu w biurze pełen profesjonalizm, Wszystko omówione i załatwione bardzo szybko i sprawnie pod każdym względem. Panowie -wielka klasa i kultura. Taktowni i uprzejmi. Zawodowo doskonale zorganizowani, precyzyjni i spokojni. Z ogromnym wyczuciem i nadzwyczajnym zmysłem estetycznym. Wiele osób uczestniczących w ceremoni pogrzebowej mówiło, że odbyła się ona na najwyższym poziomie. A to wszystko za sprawą profesjonalizmu Zakładu. Piękny gest w postaci koszyczka róż, które żałobnicy mogli wrzucić do grobu. Na koniec komplet dokumentów w firmowej okładce. Właścicielom i Pracownikom Zakładu Pogrzebowego HERON należy się najwyższy szacunek. Dziękuję Panowie! Polecam usługi Waszego Zakładu!
Wojciech Jastrzębski napisał/a 7 października 2023 o 16:50
Nie wyobrażam sobie, żeby można było lepiej wykonać pracę, jaką firma „Heron wkłada w wykonanie swoich usług, oraz pomoc w przejściu przez ten najbardziej rozpaczliwy moment w życiu człowieka, jakim jest śmierć osoby bliskiej. Wszystko dokonało się nie tylko perfekcyjnie pod każdym względem, ale również w atmosferze wrażliwego zrozumienia dla powagi wspomnianego przeżycia. Serdecznie dziękuję wszystkim pracownikom firmy „Heron”
Krzysztof Buraczewski napisał/a 6 października 2023 o 11:24
Chciałbym podziękować za nadzwyczajną staranność, profesjonalizm i takt z jakim zetknąłem się w czasie organizacji pogrzebu bliskiej mi osoby. Znakomita firma.
Anna Boye napisał/a 18 września 2023 o 20:27
Chcemy podziękować za piękną oprawę pogrzebu i godny pogrzeb, uprzemi, zyczliwi ludzie, bardzo pomocni ludzie w zalatwieniu formalności. Bardzo dziękujemy
Anna Buczyńska napisał/a 5 września 2023 o 16:18
Organizacja pogrzebu bliskiej osoby jest dużym stresem i wyzwaniem dla rodziny, szczególnie jeśli towarzyszy jej tramautyczny ból po stracie ukochanej osoby. Dlatego chciałabym serdecznie podziękować Panu Radosławowi i Przemysławowi z firmy HERON za profesjonalne i kompleksowe zorganizowanie pogrzebu dla mojej ukochanej teściowej. Jestem pełna uznania dla pracy włożonej w przygotowanie zmarłej i całej ceremonii. Doceniam szacunek z jakim Panowie podchodzicie do tak trudnego tematu, słuchacie potrzeb i oczekiwań rodziny wobec pogrzebu, ale także rozsądnie i mądrze doradzacie. Dziękuję serdecznie w swoim imieniu za cierpliwość i za godność okazaną zmarłej, za dyskretną obecność na ceremonii, ale w profesjonalnym wydaniu, jak również za transparetność kosztów. Wyczucie, klasa i szacunek!
Zbigniew Piotrowski napisał/a 9 sierpnia 2023 o 15:18
Pragnę wyrazić moje słowa wdzięczności za piękną oprawę i niesamowity profesjonalizm pracowników firmy Heron. Towarzyszyłem żonie Zmarłego Krzysztofa Głowackiego we wszystkich formalnościach pogrzebowych i miałem okazję to widzieć na własne oczy. Wielki szacunek dla Panów. Chapeau bas !
Malgorzata Banyś napisał/a 1 sierpnia 2023 o 19:05
W imieniu żony i córek bardzo serdecznie dziękujemy za kompleksową organizację ceremonii pogrzebowej Henryka Banyś. Szczególne wyrazy wdzięczności za pełen profesjonalizm, porady i ogromne wyczucie w tych ciężkich dla nas chwilach dla całego zespołu Heron.
Emilia Juda napisał/a 25 lipca 2023 o 06:40
Wspaniali i profesjonalni w 100%. Niesamowita empatia, wysoki standard usług oraz konkurencyjne ceny. Dziękuję za Waszą pracę oraz pomoc.
Elzbieta Kolanko napisał/a 11 czerwca 2023 o 20:14
Usługi na najwyższym poziomie. Profesjonalizm, reagowanie na wszelkie uwagi klienta. Polecam.
Iza napisał/a 15 maja 2023 o 09:44
W dla każdego trudnym okresie chowania najbliższych ten zakład bardzo polecam. Wszystko załatwione od a do z bez zbędnego przerzucania odpowiedzialności na klienta. Do tego bardzo duże wyczucie sytuacji.
Katarzyna Szterk napisał/a 19 kwietnia 2023 o 10:04
Wczoraj żegnaliśmy moją Mamę. Dziękuję pracownikom firmy Heron za zorganizowanie tej smutnej uroczystości. Profesjonalizm, empatia, wysoka kultura pracowników. Dziękuję Państwu. z poważaniem Katarzyna Szterk
Urszula Brzezińska i Tomasz Brzeziński z rodziną napisał/a 11 grudnia 2022 o 17:44
W dniu 9 marca br. pochowaliśmy Ukochaną Mamę i Babcię. Z najwyższym uznaniem w tak trudnym wydarzeniu dla Rodziny jakim jest pogrzeb bardzo bliskiej osoby, oceniamy Zakład Pogrzebowy HERON mający swoją siedzibę przy ulicy Kasprowicza nr 20. Dziękujemy za Waszą szlachetną pracę i ogromne wsparcie pogrążonej w żałobie Rodziny. Dziękujemy za troskę i dbałość o każdy szczegół, za ogromny szacunek dla naszej Mamy i Babci. Obsługa i oprawa pogrzebu była na najwyższym poziomie. Serdeczne podziękowania za umożliwienie Osobistego Pożegnania ukochanej Mamy i Babci w Sali Pożegnań. Bardzo miłym zaskoczeniem był pięknie przygotowany namiot na cmentarzu. Wizytówką Państwa Firmy jest naszym zdaniem klasa i elegancja. Właścicielom HERON -u i pracownikom tą drogą składamy najwyższe podziękowanie za bardzo wysokie standardy w organizacji pogrzebu. Osobiste wyrazy ogromnego uznania należą się Pani tanatokosmetolog, która przygotowała zmarłą na jej ostatnią drogę. Nasza Ukochana Mama i Babcia przez miesiące ciężkiej choroby była bardzo ale to bardzo zmieniona. Ból i cierpienie zmieniły Ją nie do poznania. Z wielką odpowiedzialnością i szacunkiem dla zmarłej, Pani tanatokosmetolog w sposób perfekcyjny, budzący tylko najwyższe uznanie przygotowała Naszą Ukochaną Mamę i Babcie na Jej Ostatnią Drogę. Urszula Brzezińska - córka Tomasz Brzeziński - wnuk
Anna Matys napisał/a 29 listopada 2022 o 14:41
Bardzo profesjonalna firma. Ogromna kultura empatia. Polecam
Bogdan Szymański napisał/a 20 listopada 2022 o 21:50
Wyżyny profesjonalizmu. Skuteczna pomoc i doradztwo w pełnym zakresie. Empatia i zrozumienie na każdym kroku. Z czystym sumieniem mogę polecić innym.
Anna Jagiełło napisał/a 10 listopada 2022 o 13:26
Niniejszym składam podziękowanie za doskonałe zorganizowanie pogrzebu mego Brata, profesjonalną i bardzo kulturalną pomoc od pierwszego do ostatniego kontaktu. Z wdzięcznością polecam.