ul. Jana Kasprowicza 20
Warszawa
Pogotowie pogrzebowe 24h/7 dni
Więcej

Dodaj opinię w Google:

Lub na naszej stronie:

(bez potrzeby posiadania konta Google)

Napisz opinię

 
 
 
 
 
Proszę uzupełnić wszystkie pola.
Adres e-mail nie będzie publikowany.
98 wpisów.
Anna Boye napisał/a 18 września 2023 o 20:27
Chcemy podziękować za piękną oprawę pogrzebu i godny pogrzeb, uprzemi, zyczliwi ludzie, bardzo pomocni ludzie w zalatwieniu formalności. Bardzo dziękujemy
Anna Buczyńska napisał/a 5 września 2023 o 16:18
Organizacja pogrzebu bliskiej osoby jest dużym stresem i wyzwaniem dla rodziny, szczególnie jeśli towarzyszy jej tramautyczny ból po stracie ukochanej osoby. Dlatego chciałabym serdecznie podziękować Panu Radosławowi i Przemysławowi z firmy HERON za profesjonalne i kompleksowe zorganizowanie pogrzebu dla mojej ukochanej teściowej. Jestem pełna uznania dla pracy włożonej w przygotowanie zmarłej i całej ceremonii. Doceniam szacunek z jakim Panowie podchodzicie do tak trudnego tematu, słuchacie potrzeb i oczekiwań rodziny wobec pogrzebu, ale także rozsądnie i mądrze doradzacie. Dziękuję serdecznie w swoim imieniu za cierpliwość i za godność okazaną zmarłej, za dyskretną obecność na ceremonii, ale w profesjonalnym wydaniu, jak również za transparetność kosztów. Wyczucie, klasa i szacunek!
Zbigniew Piotrowski napisał/a 9 sierpnia 2023 o 15:18
Pragnę wyrazić moje słowa wdzięczności za piękną oprawę i niesamowity profesjonalizm pracowników firmy Heron. Towarzyszyłem żonie Zmarłego Krzysztofa Głowackiego we wszystkich formalnościach pogrzebowych i miałem okazję to widzieć na własne oczy. Wielki szacunek dla Panów. Chapeau bas !
Malgorzata Banyś napisał/a 1 sierpnia 2023 o 19:05
W imieniu żony i córek bardzo serdecznie dziękujemy za kompleksową organizację ceremonii pogrzebowej Henryka Banyś. Szczególne wyrazy wdzięczności za pełen profesjonalizm, porady i ogromne wyczucie w tych ciężkich dla nas chwilach dla całego zespołu Heron.
Emilia Juda napisał/a 25 lipca 2023 o 06:40
Wspaniali i profesjonalni w 100%. Niesamowita empatia, wysoki standard usług oraz konkurencyjne ceny. Dziękuję za Waszą pracę oraz pomoc.
Elzbieta Kolanko napisał/a 11 czerwca 2023 o 20:14
Usługi na najwyższym poziomie. Profesjonalizm, reagowanie na wszelkie uwagi klienta. Polecam.
Iza napisał/a 15 maja 2023 o 09:44
W dla każdego trudnym okresie chowania najbliższych ten zakład bardzo polecam. Wszystko załatwione od a do z bez zbędnego przerzucania odpowiedzialności na klienta. Do tego bardzo duże wyczucie sytuacji.
Katarzyna Szterk napisał/a 19 kwietnia 2023 o 10:04
Wczoraj żegnaliśmy moją Mamę. Dziękuję pracownikom firmy Heron za zorganizowanie tej smutnej uroczystości. Profesjonalizm, empatia, wysoka kultura pracowników. Dziękuję Państwu. z poważaniem Katarzyna Szterk
Urszula Brzezińska i Tomasz Brzeziński z rodziną napisał/a 11 grudnia 2022 o 17:44
W dniu 9 marca br. pochowaliśmy Ukochaną Mamę i Babcię. Z najwyższym uznaniem w tak trudnym wydarzeniu dla Rodziny jakim jest pogrzeb bardzo bliskiej osoby, oceniamy Zakład Pogrzebowy HERON mający swoją siedzibę przy ulicy Kasprowicza nr 20. Dziękujemy za Waszą szlachetną pracę i ogromne wsparcie pogrążonej w żałobie Rodziny. Dziękujemy za troskę i dbałość o każdy szczegół, za ogromny szacunek dla naszej Mamy i Babci. Obsługa i oprawa pogrzebu była na najwyższym poziomie. Serdeczne podziękowania za umożliwienie Osobistego Pożegnania ukochanej Mamy i Babci w Sali Pożegnań. Bardzo miłym zaskoczeniem był pięknie przygotowany namiot na cmentarzu. Wizytówką Państwa Firmy jest naszym zdaniem klasa i elegancja. Właścicielom HERON -u i pracownikom tą drogą składamy najwyższe podziękowanie za bardzo wysokie standardy w organizacji pogrzebu. Osobiste wyrazy ogromnego uznania należą się Pani Agnieszce Bukowiec, która przygotowała zmarłą na jej ostatnią drogę. Nasza Ukochana Mama i Babcia przez miesiące ciężkiej choroby była bardzo ale to bardzo zmieniona. Ból i cierpienie zmieniły Ją nie do poznania. Z wielką odpowiedzialnością i szacunkiem dla zmarłej, Pani Agnieszka Bukowiec w sposób perfekcyjny, budzący tylko najwyższe uznanie przygotowała Naszą Ukochaną Mamę i Babcie na Jej Ostatnią Drogę. Urszula Brzezińska - córka Tomasz Brzeziński - wnuk
Anna Matys napisał/a 29 listopada 2022 o 14:41
Bardzo profesjonalna firma. Ogromna kultura empatia. Polecam
Bogdan Szymański napisał/a 20 listopada 2022 o 21:50
Wyżyny profesjonalizmu. Skuteczna pomoc i doradztwo w pełnym zakresie. Empatia i zrozumienie na każdym kroku. Z czystym sumieniem mogę polecić innym.
Anna Jagiełło napisał/a 10 listopada 2022 o 13:26
Niniejszym składam podziękowanie za doskonałe zorganizowanie pogrzebu mego Brata, profesjonalną i bardzo kulturalną pomoc od pierwszego do ostatniego kontaktu. Z wdzięcznością polecam.
Magdalena Niedzińska napisał/a 1 września 2022 o 12:46
W imieniu mojej bratanicy Pauliny Maciejewskiej składam podziękowania za zorganizowanie pogrzebu jej mamy Elżbiety. Potwierdzam, że opinie o Heronie , pracownikach i ich kulturze są jak najbardziej uzasadnione. Bardzo dziękujemy.
Dariusz Socha napisał/a 12 sierpnia 2022 o 22:55
Bardzo dziękuję Właścicielom i Pracownikom Zakładu Pogrzebowego HERON za rady oraz współudział w organizacji i profesjonalne przeprowadzenie pogrzebu mojej żony. Godne pożegnanie w tym ciężkim dla nas momencie, a jednocześnie sprawna organizacja pogrzebu była dla mnie bardzo ważna, ponieważ pogrzeb odbywał się z asystą honorową funkcjonariuszy Służb Celno-Skarbowych i wymagał sprawnej współpracy. HERON wykonał swoją usługę na najwyższym poziomie. Dziękuję. Dariusz Socha
Iwona Husarzewska napisał/a 14 lipca 2022 o 11:53
To był godny pogrzeb. Czy jest lepsza ocena dla zakładu pogrzebowego? Dla mnie godność tej ceremonii to najwyższa ocena. Do skorzystania z usług zakładu Heron zachęciły mnie bardzo dobre opinie i nie zawiodłam się. Jako osoba wymagająca i czepialska, byłam trochę zaniepokojona, bo pan Radek, przy omawianiu szczegółów, kilka razy powtarzał: „Zrobimy to dobrze, proszę się nie denerwować”. Pomyślałam, że pewnie trochę blefuje, żeby klient nie zrezygnował. Bardzo się myliłam. Rzeczywiście, było bardzo dobrze, a nawet perfekcyjnie, nie mam najmniejszego nawet zastrzeżenia. Po pierwsze mimo upałów na początku lipca tego roku, nie było żadnych białych koszul czy kamizeleczek, jak w innych zakładach, były czarne marynarki stosowne do sytuacji. Mama, która była już bardzo zmieniona, została do ostatniej podróży przygotowana nad wyraz dobrze, m. in. panowie sami pomyśleli o zakryciu mocno zmienionych już dłoni rękawiczkami. Jestem bardzo wdzięczna za 5 min. pożegnania sam na sam z Mamą, zanim do bardzo eleganckiej, własnej sali pożegnań, weszli inni żałobnicy. Panowie odebrali od ludzi kwiaty i pięknie ułożyli na stopniach ołtarza. Wybrali godne miejsca dla zdjęcia Mamy przy trumnie i zadbali nawet o taki szczegół jak ułożenie jednej wiązanki kwiatów z drugiej strony trumny. Sposób w jaki jeden z panów wyniósł zdjęcie z kaplicy do końca mnie przekonał, że to nie tylko profesjonalista, ale człowiek z sercem i empatią dla nas pogrążonych w smutku. Na koniec mszy nie było tego niechlujnego łapania wiązanek jedna na drugą i zgniecionych kwiatów, wszystkie dotarły do grobu w nieskazitelnym stanie. Namiot pogrzebowy został przemyślanie ustawiony w porównaniu z tym, co zrobił dwa lata temu na pogrzebie mojego Taty bardzo renomowany zakład pogrzebowy. Zdjęcie Mamy było pięknie wyeksponowane na eleganckim stojaku. Dla starszych ustawiono eleganckie krzesełka. Bardzo wysoko oceniam profesjonalizm wszystkich panów, którzy pracowali przy złożeniu trumny do grobu i zamknięciu płyty nagrobnej. Wszystkie wieńce i wiązanki starannie, bez tego pospiesznego rzucania, ułożono na płycie. Bardzo żałuję, że dwa lata temu wybrałam jeden z tych „czołowych” w Warszawie zakładów pogrzebowych, bo bardzo daleko im do HERONA. Panowie - prośba nie zmieniajcie się, zawsze bądźcie tacy doskonali. Wraz rodziną jesteśmy Panom bardzo wdzięczni za godny i wspaniały pogrzeb Mamy.
Anna napisał/a 8 lipca 2022 o 14:51
Bardzo dziękuję Panom za opiekę w tych trudnych dniach. Dziękuję za troskę i dbałość o każdy szczegół. Dziękuję za szacunek i opiekę nad naszym zmarłym. Uroczystość dla nas, rodziny bardzo smutna ale pięknie przygotowana, godną pełną szacunku i elegancji. Dziękujemy za Waszą szlachetną pracę i ogromne wsparcie dla pograzonych w żałobie bliskich.
Dominika Ha napisał/a 9 czerwca 2022 o 20:21
Poniższe opinie mówią same za siebie. Profesjonalnie, z taktem, empatią, nie ma się do czego przyczepić. Same z siostrą nie dałybyśmy rady. Polecam w 100 % i bardzo dziękuję!
Małgorzata Mroczkowska napisał/a 24 marca 2022 o 18:20
W ostatnim czasie musiałam zmierzyć się z niezwykle trudnym i zarazem przykrym doświadczeniem jakim jest ekshumacja i ponowny pochówek osoby mi bliskiej. Chciałabym serdecznie podziękować Zakładowi Pogrzebowemu HERON za pomoc, rzetelną informację i profesjonalną organizację, dzięki którym mogłam pochować brata do grobu rodzinnego, wypełniając tym samym wolę moich zmarłych Rodziców. Dziękuję za wsparcie, takt i empatię, a potrzebującym, w trudnych chwilach - serdecznie polecam. Z wyrazami szacunku.
WANDA ROSŁANIEC napisał/a 24 marca 2022 o 17:13
14 marca zmarł mój wujek i skorzystałam z usług tej firmy pogrzebowej. Muszę stwierdzić że są bardzo profesionalni i z wielką empatią. Cały pogrzeb odbył się na wysokim poziomie. Polecam z całą pewnością!!!!
Krystyna Król napisał/a 5 marca 2022 o 18:46
Pełny profesjonalizm , empatia . Pogrzeb mego męża zorganizowany godnie w każdym momencie . Cenowo pozytywnie w porównaniu do innych firm . Bardzo dziękuję i polecam