ul. Jana Kasprowicza 20
Warszawa Bielany
Pogotowie pogrzebowe 24h/7 dni
Więcej

Napisz opinię

 
 
 
 
 
Proszę uzupełnić wszystkie pola.
Adres e-mail nie będzie publikowany.
Beata napisał/a 8 lipca 2020 o 10:15:
W dniu 02 lipca 2020 pożegnaliśmy naszego ukochanego tatę, teścia i dziadka. Organizację pogrzebu powierzyliśmy firmie Heron i teraz wiem, że to było ogromne szczęście, że trafiliśmy na tę firmę. Panowie przygotowali wszystko z pełnym profesjonalizmem, klasą i elegancją a do nas podeszli z wielką empatią. Jesteśmy pod wielkim wrażeniem ich wykonanej pracy z takim zaangażowaniem i serdecznością. BARDZO DZIĘKUJEMY i mogę z pełną odpowiedzialnością polecić firmę Heron innym osobom.
Bożena napisał/a 6 lipca 2020 o 10:38:
Polecam wszystkim ten zakład.Pelen profesjonalizm.Z ręką na sercu najlepszy w Warszawie.
Maria napisał/a 12 czerwca 2020 o 23:00:
Bardzo dziękujemy Włascicielom i Pracownikom firmy Heron za zorganizowanie pogrzebu naszej Mamy - profesjonalnie, z empatią i wysoką kulturą osobistą. Sprawnie załatwione wszystkie formalnosci. Piękna ceremonia, zaplanowana w każdym szczególe, elegancko i z klasą.
Paweł napisał/a 8 czerwca 2020 o 18:23:
Spokojnie, godnie, z dbałością o szczegóły, po prostu profesjonalnie. Dziękuję.
Tatiana napisał/a 29 maja 2020 o 10:48:
27 maja 2020 pożegnaliśmy naszą ukochaną mamę, babcię, prababcie... Dzięki pracownikom firmy HERON pogrzeb był zorganizowany na poziomie, zadbano o każdy szczegół. Ostatni gest - te różyczki, co wrzucaliśmy do grobu. Pięknie. Dziękujemy!
Malgorzata napisał/a 22 maja 2020 o 08:36:
Grzecznie, profesjonalnie i z godnością dziekuje
Wojtek napisał/a 19 maja 2020 o 15:44:
Kilka dni temu odbył się pogrzeb mojej Mamy. Firma Heron zajęła się wszystkim w sposób bardzo profesjonalny. Byłem miło zaskoczony. Bardzo dziękuję firmie Heron za ich usługi i poświęcony czas.
Regina napisał/a 16 kwietnia 2020 o 18:21:
Dnia 16.04.odbył się pogrzeb mojej córki. Firma Heron zajęła się całym przygotowanie bardzo profesjonalnie pod każdym względem. Z niczym nie zostałam sama, mogłam na nich liczyć w każdej kwestii. Dzięki nim Ostatnie pożegnania mogłam przeżyć spokojnie i skupić się na modlitwie, nie martwiąc się o szczegóły pogrzebu i formalności. Jestem w pełni zadowolona z usług firmy i polecam ich z czystym sercem.
Jolanta napisał/a 22 marca 2020 o 18:21:
W dniu 19 marca br. była ceremonia pogrzebowa organizowana przez firmę HERON. Z wykonanej usługi cała rodzina była bardzo zadowolona. Perfekcyjnie dopracowany każdy szczegół, wszystko estetyczne i elegancko. Ten ostatni akcent; wrzucanie pąsowych róż do grobu, wyciskał u wszystkich ostatnie łzy. Dzięki firmie HERON ostatnia droga mojej MAMY była wręcz ....aksamitna. Będę polecała usługi tej firmy wszystkim znajomym.
Barbara napisał/a 8 marca 2020 o 18:46:
Właścicielom i Pracownikom Firmy Heron- "Firmie Heron" właśnie tą drogą składam podziękowania za wysokie standardy w organizacji pogrzebu mojego męża, który odbył się w dniu 07.02.2020r. Profesjonalizm, zaangażowanie, szacunek, oraz empatia dla drugiego człowieka i wysoka kultura osobista - to jest to co Was wyróżnia. Panowie, jeszcze raz SERDECZNIE DZIĘKUJĘ Jesteście Firmą godną polecania Barbara.
Marta Czajkowska napisał/a 9 stycznia 2020 o 10:15:
Zakład Pogrzebowy Heron zorganizował pogrzeb na najwyższym poziomie. Profesjonalizm, takt i szacunek na każdym etapie. Jednocześnie z taktem elegancja, róże od Zakładu do rzucenia na trumnę, poza tym bezpłatne przechowanie zwłok. Zakład pogrzebowy Heron spełnia najwyższe standardy, godny polecenia. Pozdrawiam, Marta Czajkowska
Magda Wrobel napisał/a 31 grudnia 2019 o 02:45:
Serdecznie dziękuję za niezwykle profesjonalne zaangażowanie w organizacji pogrzebu mojej Mamy. Pomimo,że dzieliła mnie 9godzinna różnica czasu, właściciele Zakłdu zawsze odpowiedzieli na moje telefony i natychmiastowo na e-maile. Wszystkie formalności były załatwione bardzo sprawnie i spokojnie,a sam pogrzeb był uroczysty i elegancki. Właściciele zakładu i pracownicy wykazali szacunek i empatię, co było niezwykle pomocne w tym ciężkim momencie. Polecam Zakład Heron z całego serca, bo naprawdę są wspaniali.
Iza Gawlik napisał/a 19 grudnia 2019 o 13:14:
Dziękuję Panom z firmy Heron za starania i zaangażowanie podczas pogrzebu naszego Tatusia Henryka. Polecam was, na prawdę zasługujecie na to
Grzegorz napisał/a 4 grudnia 2019 o 14:01:
W takich chwilach każdy gest jest ważny, empatia, powaga. Niczego nie zabrakło, przeciwnie. Panowie towarzyszyli nam na każdym tak trudnym kroku, byli obecni i pomocni, zadbali o wszystko z wielkim taktem i ogromną klasą. Nie mam słów uznania.
Katarzyna Woźniak napisał/a 11 listopada 2019 o 08:30:
Pełna profesjonalizmu obsługa od pierwszego kontaktu. Całość formalności oraz cermeniona pogrzebowa taty zorganizowane na najwyższym poziomie. Dziękujemy za pomoc.
Iwona Sadowska napisał/a 7 listopada 2019 o 19:49:
Dziękuje bardzo za profesjonalne zorganizowanie pogrzebu mojej mamy. Panowie z firmy Heron w tej trudnej dla mnie chwili wykazali się wyjątkowym profesjonalizmem. Bardzo kulturalna i elegancka obsługa od momentu odbioru ciała po sam moment ceremonii pogrzebowej. Brakuje gwiazdek aby ocenić państwa zaangażowanie i kulturę pracy. Jeszcze raz serdecznie dziękuję i polecam usługi Zakładu Pogrzebowego Heron.
Maryla napisał/a 20 września 2019 o 09:55:
W imieniu całej rodziny dziękujemy za okazaną nam pomoc i zorganizowanie pogrzebu naszej Mamy. Państwa zrozumienie,takt i serdeczność były dla nas dużym wsparciem w trudnych chwilach. Właściciele i Pracownicy firmy HERON profesjonalnie i sumiennie zorganizowali bardzo elegancką oprawę uroczystości pogrzebowej. Zakład pogrzebowy HERON zasługuje na szczególne wyróżnienie i jest bez wątpienia godny polecenia. Pozostajemy z wyrazami uznania i szacunku.
Anna napisał/a 9 września 2019 o 08:32:
Szanowni Panowie, Bardzo dziękuję za pomoc w zorganizowaniu pogrzebu mojego taty. Dzięki Waszej pomocy ta trudna dla mnie ceremonia przebiegła absolutnie bez zarzutu. Jeszcze raz dziękuję w imieniu swoim i najbliższej rodziny za okazaną empatię i pomoc.
Paulina napisał/a 27 sierpnia 2019 o 19:46:
Firma godna polecenia. Panowie kulturalni, opanowani, cierpliwi i empatyczni począwszy od pomocy w przygotowaniach i doradztwa w tych trudnych chwilach po śmierci mojego taty, do w pełni profesjonalnej i eleganckiej oprawy dzisiejszej uroczystości pogrzebowej. Serdecznie dziękuję w imieniu swoim i całej rodziny. Paulina Śnigurowicz
LIDIA MOSIONEK napisał/a 26 lipca 2019 o 15:50:
Bardzo dziękuje Panom za profesjonalną obsługę i pomoc w tych trudnych dniach. Wszystkie formalności zostały przeprowadzone sprawnie, porady trafne a realizacja perfekcyjna. Jest to firma, której można zaufać.