ul. Jana Kasprowicza 20
Warszawa
Pogotowie pogrzebowe 24h/7 dni
heron nekrologi

E-Nekrologi

Zakład pogrzebowy Heron oferuje swoim klientom możliwość skorzystania z usługi e-Nekrologów. Jest to nowoczesna i bardzo elegancka forma poinformowania rodziny, przyjaciół i dalszych znajomych o zbliżającym się pogrzebie. Każdy internetowy nekrolog można udostępnić poprzez SMS lub media społecznościowe. Ta dyskretna forma komunikowania o odejściu bliskiej osoby jest dużo bardziej skuteczna od tradycyjnych nekrologów umieszczanych w prasie codziennej. Powodem tego jest to, że to najbliższa rodzina decyduje do kogo, chce przesłać e-Nekrolog.

W każdym internetowym nekrologu może zostać umieszczone zdjęcie Zmarłego oraz krótka informacja o nadchodzącym pogrzebie. Ponadto każdy nekrolog umożliwia umieszczenie pinezki, aby każda osoba w szybki sposób mogła zlokalizować miejsce ceremonii pogrzebowej.

E-Nekrolog to darmowy i piękny sposób upamiętnienia bliskiej osoby, który stanowi wyraz szacunku dla Zmarłej Osoby oraz Jej Rodziny. Jako pracownicy zakładu pogrzebowego Heron mamy nadzieję, że dzięki internetowym nekrologom ułatwimy Państwu chociaż trochę ten trudny czas.

E-Nekrologi znajdują się tutaj.