ul. Jana Kasprowicza 20
Warszawa
Pogotowie pogrzebowe 24h/7 dni

Usługi pogrzebowe Warszawa Śródmieście


Warszawa - gdy przeciętny mieszkaniec Polski myśli o tym mieście, niemal od razu kojarzy mu się ono z warszawską Syrenką, Pałacem Kultury i Nauki, Dworcem Centralnym, Zamek Królewski czy Pałac Prezydencki czy też ostatnio z Centrum Nauki Kopernik. Skojarzenia te, skądinąd słuszne, mają jeden wspólny mianownik: Śródmieście.

Śródmieście – esencja Warszawy

Śródmieście Warszawy skupia w sobie to wszystko, co decyduje o charakterze Warszawy i co sprawia, że jest ona rozpoznawalna nawet przez te osoby, które nigdy w Stolicy nie były. Ta niezwykła i niepowtarzalna atmosfera przyciąga do Śródmieścia zarówno tych, którzy są w Warszawie na kilka godzin, ale i tych, którzy zamierzają w niej pozostać na kilka lat, a może i do końca swojego życia. Jako swoje miejsce na Ziemi wybierają tę dzielnicę osoby w wieku produkcyjnym (czyli między 18 a 65 rokiem życia) – często są to pracownicy dużych korporacji, które w dużej mierze mają swoje siedziby właśnie w Śródmieściu. Dzięki temu pracownicy tych międzynarodowych firm oszczędzają czas na dojazd do pracy. Jednak w efekcie tego Śródmieście staje się dzielnicą coraz bardziej bardziej zaludnioną.

Śródmieście może jednak pochwalić się bardzo dobrym skomunikowaniem z resztą Stolicy. Znajdują się tu stacje obu linii metra, a także przystanki wielu linii autobusowych oraz tramwajowych. Ze Śródmieścia można też dotrzeć bez problemu na międzynarodowe lotnisko Warszawa-Okęcie. Słowem: Śródmieście stanowi swoisty węzeł przesiadkowy dla osób z całej Warszawy.

Pogrzeby na miarę Warszawy

Z warszawskiego Śródmieścia można też bez problemu dojechać na Bielany, które – ze swoimi licznymi terenami zielonymi i rekreacyjnymi – dla wielu mieszkańców Śródmieścia stanowią swoisty oddech od wielkomiejskiego pędu. Właśnie tam – przy ulicy Jana Kasprowicza 20 – ma swoją siedzibę Zakład Pogrzebowy Heron.

Zakład Pogrzebowy Heron można śmiało nazwać firmą o tradycjach głęboko polskich połączonych z jakością na miarę światową. Głęboko polskie tradycje to wielki szacunek dla człowieka, empatia i współczucie dla tych, którzy tracą Bliską Osobę i pragną pochować ją w sposób godny i piękny. Natomiast jakość na miarę światową to perfekcjonizm z każdym działaniu oraz użycie najnowocześniejszego instrumentarium w czasie ceremonii żałobnych. Pogrzeby, które organizuje Zakład Pogrzebowy Heron, łączą w sobie właśnie te najpiękniejsze polskie tradycje z tym, co najnowocześniejsze w branży pogrzebowej na poziomie światowym.

Usługi Pogrzebowe dla mieszkańców Śródmieścia

Mieszkańcy Śródmieścia, nawet ci nie posiadający własnego środka transportu, mogą dotrzeć do biura firmy Heron, korzystając z pierwszej linii Metra. Najprościej jest wysiąść na stacji metra Słodowiec. Do przejścia pozostaje wtedy ok. 320 metrów pieszo. Dla tych jednak mieszkańców Śródmieścia, którzy nie czują się na siłach, aby dotrzeć do siedziby Zakładu Pogrzebowego Heron – całodobowo czynny jest numer telefonu 570 800 910, gdzie można złożyć zlecenie skorzystania z usług tzw. mobilnego biura. Pracownicy firmy Heron w krótkim czasie dotrą do każdego zakątka Warszawy-Śródmieścia, by udzielić potrzebnego wsparcia w tych trudnych chwilach.