ul. Jana Kasprowicza 20
Warszawa
Pogotowie pogrzebowe 24h/7 dni

Warszawskie Bemowo budzi różnorodne skojarzenia. Dla niektórych to wymarzone miejsce na ziemi, dla innych koniec świata: zarówno dosłownie, jak i w przenośni. Opinie na temat tej lewobrzeżnej dzielnicy Stolicy są odzwierciedleniem potrzeb zarówno jej mieszkańców, jak i tych, którzy dopiero rozważają możliwość osiedlenia się w Warszawie.

Warszawa Bemowo

Biorąc pod uwagę odległość Bemowa od centrum oraz związane z tym problemy komunikacyjne, nasilające się zwłaszcza w godzinach porannego oraz wieczornego szczytu, można uznać, że określenie koniec świata jest w pewien sposób uzasadnione. Jednak plany przedłużenia II linii metra aż do tego zachodniego krańca Warszawy sprawiły, że to skojarzenie może stawać się coraz odleglejsze. Zastąpić je powinno natomiast inne – podkreślające walory Bemowa jako wymarzonego miejsca na ziemi, zwłaszcza dla rodzin z małymi dziećmi i osób, które cenią sobie spokój. Bemowo to dzielnica, która posiada sporo terenów zielonych, sprzyjających odpoczynkowi, ale także dysponująca odpowiednią infrastrukturą, spełniającą codzienne oczekiwania mieszkańców.

Cmentarz na Bemowie

Usługi pogrzebowe Bemowo

 

Bemowo to dzielnica, do której się z chęcią wraca – tak przynajmniej twierdzą jej starsi mieszkańcy, którzy pamiętają legendarne wydarzenia kulturalne, odbywające się na przełomie wieków na bemowskim lotnisku. Dlatego na Bemowie można spotkać zarówno seniorów, osoby w sile wieku, jak i młode pokolenia. Rodzinny charakter tej dzielnicy tworzy niepowtarzalny klimat, w którym można przeżyć zarówno piękną wiosnę, jak i jesień życia, a także jego schyłek.

Zakład Pogrzebowy Heron może wiele na temat schyłku życia opowiedzieć. Niejedna poruszająca historia wybrzmiała w przestronnym biurze tej firmy. Choć zarówno jej główna siedziba, jak i sala pożegnań z nowoczesną infrastrukturą mieszczą się na Bielanach, jednak pracownicy Zakładu Pogrzebowego Heron są gotowi, aby służyć również mieszkańcom Bemowa w przygotowaniu uroczystości żałobnych ich Bliskich.

Zakład Pogrzebowy Heron – pogrzeby na Bemowie


Każde zadanie, jakiego się Heron podejmuje, realizowane jest nie tyle z zawodowego obowiązku, co z poczuciem, że każdy człowiek ma prawo być pożegnany w atmosferze prawdziwie rodzinnej: ze współczuciem, szacunkiem, miłością i wdzięcznością.

Więcej informacji oraz zlecenia na usługi pogrzebowe Zakład Pogrzebowy Heron z Warszawy przyjmuje pod całodobowym numerem telefonu: 570 800 910.