ul. Jana Kasprowicza 20
Warszawa
Pogotowie pogrzebowe 24h/7 dni
Więcej

Dodaj opinię w Google:

Lub na naszej stronie:

(bez potrzeby posiadania konta Google)

Napisz opinię

 
 
 
 
 
Proszę uzupełnić wszystkie pola.
Adres e-mail nie będzie publikowany.
98 wpisów.
Anna napisał/a 31 sierpnia 2020 o 20:11
13.08.2020 odbyła się ceremonia pogrzebowa mojej UKOCHANEJ MAMY zorganizowana przez firmę HERON.W bardzo trudnej dla mnie chwili nie musiałam martwić się o szczegóły pogrzebu i formalności, wszystkim zajęli się Pan Przemysław i Pan Radosław. Choć Panowie bardzo młodzi, ale obydwaj niezwykle pomocni, serdeczni i uprzejmi, co jest rzadkością w dzisiejszych czasach. Od pierwszego kontaktu pełen profesjonalizm i wyjątkowa obsługa na wysokim poziomie. Panowie uważnie słuchają i doradzają, wszystkie formalności zostały załatwione perfekcyjnie. Obsługa firmy, w trakcie ceremonii niewidoczna, ale cały czas obecna i dbająca o wszystko z wielkim taktem i ogromną klasą, za co przesyłam słowa uznania. Uroczystość była przygotowana profesjonalnie z zaangażowaniem, empatią i serdecznością. Wszystko perfekcyjnie zaplanowane w każdym szczególe, bez pośpiechu, kulturalnie, bardzo elegancko, godnie, z klasą i szacunkiem. Miłym zaskoczeniem na cmentarzu był namiot pogrzebowy zapewniający ochronę przed słońcem, krzesła dla osób starszych oraz bardzo wzruszający gest od firmy w postaci czerwonych róż, które żałobnicy mogli wrzucić do grobu.  Kierując się pozytywnymi opiniami, zaufałam i powierzyłam obu Panom organizację ceremonii pogrzebowej najbliższej mi Osoby, a oni, udowodnili, że w 200% zasługują na najwyższą ocenę świadczonych usług oraz najlepszą rekomendację. SERDECZNIE DZIĘKUJĘ firmie HERON za zorganizowanie ceremonii pożegnania mojej NAJDROŻSZEJ MAMY.  BARDZO DZIĘKUJĘ za zaangażowanie, wysoką kulturę usług, nieudawaną uprzejmość i serdeczność, dbałość o każdy szczegół uroczystości, okazaną empatię oraz ogromny szacunek dla Osoby Zmarłej. Wszystko co powyżej napisałam, to nie tylko komplementy dla obu Panów, ale wizytówka ich firmy. BARDZO DZIĘKUJĘ Panowie. HERON, to wybór najlepszy z możliwych. W 100% polecam każdemu firmę HERON, kto potrzebuje tego rodzaju usług.  Pozdrawiam serdecznie Anna. 
Beata napisał/a 8 lipca 2020 o 10:15
W dniu 02 lipca 2020 pożegnaliśmy naszego ukochanego tatę, teścia i dziadka. Organizację pogrzebu powierzyliśmy firmie Heron i teraz wiem, że to było ogromne szczęście, że trafiliśmy na tę firmę. Panowie przygotowali wszystko z pełnym profesjonalizmem, klasą i elegancją a do nas podeszli z wielką empatią. Jesteśmy pod wielkim wrażeniem ich wykonanej pracy z takim zaangażowaniem i serdecznością. BARDZO DZIĘKUJEMY i mogę z pełną odpowiedzialnością polecić firmę Heron innym osobom.
Bożena napisał/a 6 lipca 2020 o 10:38
Polecam wszystkim ten zakład.Pelen profesjonalizm.Z ręką na sercu najlepszy w Warszawie.
Maria napisał/a 12 czerwca 2020 o 23:00
Bardzo dziękujemy Włascicielom i Pracownikom firmy Heron za zorganizowanie pogrzebu naszej Mamy - profesjonalnie, z empatią i wysoką kulturą osobistą. Sprawnie załatwione wszystkie formalnosci. Piękna ceremonia, zaplanowana w każdym szczególe, elegancko i z klasą.
Paweł napisał/a 8 czerwca 2020 o 18:23
Spokojnie, godnie, z dbałością o szczegóły, po prostu profesjonalnie. Dziękuję.
Tatiana napisał/a 29 maja 2020 o 10:48
27 maja 2020 pożegnaliśmy naszą ukochaną mamę, babcię, prababcie... Dzięki pracownikom firmy HERON pogrzeb był zorganizowany na poziomie, zadbano o każdy szczegół. Ostatni gest - te różyczki, co wrzucaliśmy do grobu. Pięknie. Dziękujemy!
Malgorzata napisał/a 22 maja 2020 o 08:36
Grzecznie, profesjonalnie i z godnością dziekuje
Wojtek napisał/a 19 maja 2020 o 15:44
Kilka dni temu odbył się pogrzeb mojej Mamy. Firma Heron zajęła się wszystkim w sposób bardzo profesjonalny. Byłem miło zaskoczony. Bardzo dziękuję firmie Heron za ich usługi i poświęcony czas.
Regina napisał/a 16 kwietnia 2020 o 18:21
Dnia 16.04.odbył się pogrzeb mojej córki. Firma Heron zajęła się całym przygotowanie bardzo profesjonalnie pod każdym względem. Z niczym nie zostałam sama, mogłam na nich liczyć w każdej kwestii. Dzięki nim Ostatnie pożegnania mogłam przeżyć spokojnie i skupić się na modlitwie, nie martwiąc się o szczegóły pogrzebu i formalności. Jestem w pełni zadowolona z usług firmy i polecam ich z czystym sercem.
Jolanta napisał/a 22 marca 2020 o 18:21
W dniu 19 marca br. była ceremonia pogrzebowa organizowana przez firmę HERON. Z wykonanej usługi cała rodzina była bardzo zadowolona. Perfekcyjnie dopracowany każdy szczegół, wszystko estetyczne i elegancko. Ten ostatni akcent; wrzucanie pąsowych róż do grobu, wyciskał u wszystkich ostatnie łzy. Dzięki firmie HERON ostatnia droga mojej MAMY była wręcz ....aksamitna. Będę polecała usługi tej firmy wszystkim znajomym.
Barbara napisał/a 8 marca 2020 o 18:46
Właścicielom i Pracownikom Firmy Heron- "Firmie Heron" właśnie tą drogą składam podziękowania za wysokie standardy w organizacji pogrzebu mojego męża, który odbył się w dniu 07.02.2020r. Profesjonalizm, zaangażowanie, szacunek, oraz empatia dla drugiego człowieka i wysoka kultura osobista - to jest to co Was wyróżnia. Panowie, jeszcze raz SERDECZNIE DZIĘKUJĘ Jesteście Firmą godną polecania Barbara.
Marta Czajkowska napisał/a 9 stycznia 2020 o 10:15
Zakład Pogrzebowy Heron zorganizował pogrzeb na najwyższym poziomie. Profesjonalizm, takt i szacunek na każdym etapie. Jednocześnie z taktem elegancja, róże od Zakładu do rzucenia na trumnę, poza tym bezpłatne przechowanie zwłok. Zakład pogrzebowy Heron spełnia najwyższe standardy, godny polecenia. Pozdrawiam, Marta Czajkowska
Magda Wrobel napisał/a 31 grudnia 2019 o 02:45
Serdecznie dziękuję za niezwykle profesjonalne zaangażowanie w organizacji pogrzebu mojej Mamy. Pomimo,że dzieliła mnie 9godzinna różnica czasu, właściciele Zakłdu zawsze odpowiedzieli na moje telefony i natychmiastowo na e-maile. Wszystkie formalności były załatwione bardzo sprawnie i spokojnie,a sam pogrzeb był uroczysty i elegancki. Właściciele zakładu i pracownicy wykazali szacunek i empatię, co było niezwykle pomocne w tym ciężkim momencie. Polecam Zakład Heron z całego serca, bo naprawdę są wspaniali.
Iza Gawlik napisał/a 19 grudnia 2019 o 13:14
Dziękuję Panom z firmy Heron za starania i zaangażowanie podczas pogrzebu naszego Tatusia Henryka. Polecam was, na prawdę zasługujecie na to
Grzegorz napisał/a 4 grudnia 2019 o 14:01
W takich chwilach każdy gest jest ważny, empatia, powaga. Niczego nie zabrakło, przeciwnie. Panowie towarzyszyli nam na każdym tak trudnym kroku, byli obecni i pomocni, zadbali o wszystko z wielkim taktem i ogromną klasą. Nie mam słów uznania.
Katarzyna Woźniak napisał/a 11 listopada 2019 o 08:30
Pełna profesjonalizmu obsługa od pierwszego kontaktu. Całość formalności oraz cermeniona pogrzebowa taty zorganizowane na najwyższym poziomie. Dziękujemy za pomoc.
Iwona Sadowska napisał/a 7 listopada 2019 o 19:49
Dziękuje bardzo za profesjonalne zorganizowanie pogrzebu mojej mamy. Panowie z firmy Heron w tej trudnej dla mnie chwili wykazali się wyjątkowym profesjonalizmem. Bardzo kulturalna i elegancka obsługa od momentu odbioru ciała po sam moment ceremonii pogrzebowej. Brakuje gwiazdek aby ocenić państwa zaangażowanie i kulturę pracy. Jeszcze raz serdecznie dziękuję i polecam usługi Zakładu Pogrzebowego Heron.
Maryla napisał/a 20 września 2019 o 09:55
W imieniu całej rodziny dziękujemy za okazaną nam pomoc i zorganizowanie pogrzebu naszej Mamy. Państwa zrozumienie,takt i serdeczność były dla nas dużym wsparciem w trudnych chwilach. Właściciele i Pracownicy firmy HERON profesjonalnie i sumiennie zorganizowali bardzo elegancką oprawę uroczystości pogrzebowej. Zakład pogrzebowy HERON zasługuje na szczególne wyróżnienie i jest bez wątpienia godny polecenia. Pozostajemy z wyrazami uznania i szacunku.
Anna napisał/a 9 września 2019 o 08:32
Szanowni Panowie, Bardzo dziękuję za pomoc w zorganizowaniu pogrzebu mojego taty. Dzięki Waszej pomocy ta trudna dla mnie ceremonia przebiegła absolutnie bez zarzutu. Jeszcze raz dziękuję w imieniu swoim i najbliższej rodziny za okazaną empatię i pomoc.
Paulina napisał/a 27 sierpnia 2019 o 19:46
Firma godna polecenia. Panowie kulturalni, opanowani, cierpliwi i empatyczni począwszy od pomocy w przygotowaniach i doradztwa w tych trudnych chwilach po śmierci mojego taty, do w pełni profesjonalnej i eleganckiej oprawy dzisiejszej uroczystości pogrzebowej. Serdecznie dziękuję w imieniu swoim i całej rodziny. Paulina Śnigurowicz