ul. Jana Kasprowicza 20
Warszawa
Pogotowie pogrzebowe 24h/7 dni

Dodaj opinię w Google:

Lub na naszej stronie:

(bez potrzeby posiadania konta Google)

Napisz opinię

 
 
 
 
 
Proszę uzupełnić wszystkie pola.
Adres e-mail nie będzie publikowany.
105 wpisów.
Katarzyna Piątkowska napisał/a 12 kwietnia 2021 o 16:16
Nie ma słów, które umiałyby wyrazić moją wdzięczność dla pracowników zakładu Heron. Pracownik w biurze wykazał się bardzo dużym zrozumieniem, od początku poprowadził mnie przez wszystkie formalności i pomógł w wyborze odpowiednich akcesoriów. To wszystko bardzo mnie przytłaczało, był to pierwszy pogrzeb, jaki musiałam zorganizować. Dobrze, że zdecydowałam się na zakład Heron. Bardzo mi pomogli w tym trudnym czasie.
Tomasz napisał/a 8 kwietnia 2021 o 16:58
Organizowałem w tym zakładzie pogrzeb wujka. Razem z rodziną jesteśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni - organizacja pochówku oraz cała ceremonia spełniła w 100% nasze oczekiwania. Wszystko na najwyższym poziomie, dopracowane. Firma nie oszczędza na akcesoriach (namiot, stojaki na zdjęcie i kwiaty itp) dzięki czemu udało nam się godnie pożegnać zmarłego wujka. Dziękuję
Dorota Karpińska napisał/a 7 kwietnia 2021 o 07:59
Zdecydowanie z całego serca polecam Zakład Heron. Pierwszy raz w swoim życiu musiałam zorganizować pogrzeb mojej najukochańszej osoby, więc było to dla mnie ogromnie trudnym przeżyciem. Panowie od samego początku wykazali się wielkim profesjonalizmem, rzetelnością i wspaniałą organizacją. Pomogli we wszystkich formalnościach, na które nie miałam po prostu głowy... Czułam ich wsparcie i opiekę, co w takiej sytuacji jest niezwykle ważne. Dodatkowo podczas ceremonii pomogli mi w opiece nad Mamą, dla której ten dzień był naprawdę trudny. Byłam pod wielkim wrażeniem uprzejmości, serdeczności wszystkich Pracowników. Bardzo dziękuję za tak profesjonalną organizację, wsparcie, zaangażowanie i kulturę.
Barbara Bednarczyk-Pachla napisał/a 22 grudnia 2020 o 07:54
Wczoraj odbył się pogrzeb mojego męża organizowany przez prawdziwych fachowców firmy HERON. Organizacja tej uroczystości w kościele jak i na cmentarzu przerosła moje najśmielsze oczekiwania. Panowie jesteście profesjonalni w 100%,mam dziś wrażenie,że dzięki Wam mój mąż został godnie pochowany.Serdecznie dziękuję i będę polecać Was każdemu kto znajdzie się w takiej "potrzebie".Z wielkim uznaniem-Barbara Pachla
Grażyna napisał/a 13 października 2020 o 20:18
Październik 2020 r. Bardzo serdecznie dziękuję Pracownikom Firmy Heron za zorganizowanie pogrzebu mojej Mamy. Przygotowanie i przeprowadzenie ceremonii odbyło się bez zarzutu, w skupieniu, z zachowaniem szacunku dla Osoby zmarłej i rodziny. Panowie bardzo subtelnie i kulturalnie nadzorowali uroczystość, dbali o każdy jej detal wykazując się empatią i zrozumieniem dla pogrążonej w bólu rodzinie. Będę polecać Państwa Firmę każdemu, kto będzie potrzebował takich usług. Jeszcze raz proszę przyjąć serdeczne podziękowania i uznanie za profesjonalizm.
Alicja O'Sullivan napisał/a 15 września 2020 o 08:07
Chciałabym bardzo podziękować za pomocą która była mi udzielona w zorganizowaniu kremacji (marzec) i pogrzebu (wrzesień) mojego taty. Bez waszej ekspertyzy i zdolności organizacyjnych nie mogła bym sobie poradzić. Dziękuję.
Joanna napisał/a 9 września 2020 o 10:56
W dniu 08.09.2020r odbył się pogrzeb mojego Taty- organizowany przez zakład pogrzebowy HERON. To był pierwszy w moim życiu pogrzeb, którym musiałam się zająć, więc zdecydowanie dla mnie zarówno nowa jak i szczególnie trudna sytuacja. Powierzyłam organizację firmie HERON. Jestem niezmiernie wdzięczna firmie za całą organizację, bardzo profesjonalną, rzetelną. Czułam nie tylko zaopiekowanie w tej trudnej dla mnie chwili, ale i ogromne wsparcie. Praktycznie wszystkimi formalnościami zajął się Heron, a sama ceremonia była na najwyższym poziomie. Osoby, który uczestniczyły w pochówku były podobnie jak ja pod wielkim wrażeniem całej organizacji, jak i samej firmy ( takie opinię przekazano mi po pogrzebie). Wielkim pozytywnym zaskoczeniem był namiot na cmentarzu oraz róże na pożegnanie, które żegnające osoby mogły rzucić na trumnę. Osobiście nie podziękowałam pracownikom Herona ,więc chciałabym na tej stronie serdecznie podziękować każdemu pracownikowi firmy Heron, który uczestniczył w organizacji pochówku mojego Taty, brak słów mojej wdzięczności. Polecam w 100% tą firmę . Z wyrazami szacunku Joanna
Anna napisał/a 31 sierpnia 2020 o 20:11
13.08.2020 odbyła się ceremonia pogrzebowa mojej UKOCHANEJ MAMY zorganizowana przez firmę HERON.W bardzo trudnej dla mnie chwili nie musiałam martwić się o szczegóły pogrzebu i formalności, wszystkim zajęli się Pan Przemysław i Pan Radosław. Choć Panowie bardzo młodzi, ale obydwaj niezwykle pomocni, serdeczni i uprzejmi, co jest rzadkością w dzisiejszych czasach. Od pierwszego kontaktu pełen profesjonalizm i wyjątkowa obsługa na wysokim poziomie. Panowie uważnie słuchają i doradzają, wszystkie formalności zostały załatwione perfekcyjnie. Obsługa firmy, w trakcie ceremonii niewidoczna, ale cały czas obecna i dbająca o wszystko z wielkim taktem i ogromną klasą, za co przesyłam słowa uznania. Uroczystość była przygotowana profesjonalnie z zaangażowaniem, empatią i serdecznością. Wszystko perfekcyjnie zaplanowane w każdym szczególe, bez pośpiechu, kulturalnie, bardzo elegancko, godnie, z klasą i szacunkiem. Miłym zaskoczeniem na cmentarzu był namiot pogrzebowy zapewniający ochronę przed słońcem, krzesła dla osób starszych oraz bardzo wzruszający gest od firmy w postaci czerwonych róż, które żałobnicy mogli wrzucić do grobu.  Kierując się pozytywnymi opiniami, zaufałam i powierzyłam obu Panom organizację ceremonii pogrzebowej najbliższej mi Osoby, a oni, udowodnili, że w 200% zasługują na najwyższą ocenę świadczonych usług oraz najlepszą rekomendację. SERDECZNIE DZIĘKUJĘ firmie HERON za zorganizowanie ceremonii pożegnania mojej NAJDROŻSZEJ MAMY.  BARDZO DZIĘKUJĘ za zaangażowanie, wysoką kulturę usług, nieudawaną uprzejmość i serdeczność, dbałość o każdy szczegół uroczystości, okazaną empatię oraz ogromny szacunek dla Osoby Zmarłej. Wszystko co powyżej napisałam, to nie tylko komplementy dla obu Panów, ale wizytówka ich firmy. BARDZO DZIĘKUJĘ Panowie. HERON, to wybór najlepszy z możliwych. W 100% polecam każdemu firmę HERON, kto potrzebuje tego rodzaju usług.  Pozdrawiam serdecznie Anna. 
Beata napisał/a 8 lipca 2020 o 10:15
W dniu 02 lipca 2020 pożegnaliśmy naszego ukochanego tatę, teścia i dziadka. Organizację pogrzebu powierzyliśmy firmie Heron i teraz wiem, że to było ogromne szczęście, że trafiliśmy na tę firmę. Panowie przygotowali wszystko z pełnym profesjonalizmem, klasą i elegancją a do nas podeszli z wielką empatią. Jesteśmy pod wielkim wrażeniem ich wykonanej pracy z takim zaangażowaniem i serdecznością. BARDZO DZIĘKUJEMY i mogę z pełną odpowiedzialnością polecić firmę Heron innym osobom.
Bożena napisał/a 6 lipca 2020 o 10:38
Polecam wszystkim ten zakład.Pelen profesjonalizm.Z ręką na sercu najlepszy w Warszawie.
Maria napisał/a 12 czerwca 2020 o 23:00
Bardzo dziękujemy Włascicielom i Pracownikom firmy Heron za zorganizowanie pogrzebu naszej Mamy - profesjonalnie, z empatią i wysoką kulturą osobistą. Sprawnie załatwione wszystkie formalnosci. Piękna ceremonia, zaplanowana w każdym szczególe, elegancko i z klasą.
Paweł napisał/a 8 czerwca 2020 o 18:23
Spokojnie, godnie, z dbałością o szczegóły, po prostu profesjonalnie. Dziękuję.
Tatiana napisał/a 29 maja 2020 o 10:48
27 maja 2020 pożegnaliśmy naszą ukochaną mamę, babcię, prababcie... Dzięki pracownikom firmy HERON pogrzeb był zorganizowany na poziomie, zadbano o każdy szczegół. Ostatni gest - te różyczki, co wrzucaliśmy do grobu. Pięknie. Dziękujemy!
Malgorzata napisał/a 22 maja 2020 o 08:36
Grzecznie, profesjonalnie i z godnością dziekuje
Wojtek napisał/a 19 maja 2020 o 15:44
Kilka dni temu odbył się pogrzeb mojej Mamy. Firma Heron zajęła się wszystkim w sposób bardzo profesjonalny. Byłem miło zaskoczony. Bardzo dziękuję firmie Heron za ich usługi i poświęcony czas.
Regina napisał/a 16 kwietnia 2020 o 18:21
Dnia 16.04.odbył się pogrzeb mojej córki. Firma Heron zajęła się całym przygotowanie bardzo profesjonalnie pod każdym względem. Z niczym nie zostałam sama, mogłam na nich liczyć w każdej kwestii. Dzięki nim Ostatnie pożegnania mogłam przeżyć spokojnie i skupić się na modlitwie, nie martwiąc się o szczegóły pogrzebu i formalności. Jestem w pełni zadowolona z usług firmy i polecam ich z czystym sercem.
Jolanta napisał/a 22 marca 2020 o 18:21
W dniu 19 marca br. była ceremonia pogrzebowa organizowana przez firmę HERON. Z wykonanej usługi cała rodzina była bardzo zadowolona. Perfekcyjnie dopracowany każdy szczegół, wszystko estetyczne i elegancko. Ten ostatni akcent; wrzucanie pąsowych róż do grobu, wyciskał u wszystkich ostatnie łzy. Dzięki firmie HERON ostatnia droga mojej MAMY była wręcz ....aksamitna. Będę polecała usługi tej firmy wszystkim znajomym.
Barbara napisał/a 8 marca 2020 o 18:46
Właścicielom i Pracownikom Firmy Heron- "Firmie Heron" właśnie tą drogą składam podziękowania za wysokie standardy w organizacji pogrzebu mojego męża, który odbył się w dniu 07.02.2020r. Profesjonalizm, zaangażowanie, szacunek, oraz empatia dla drugiego człowieka i wysoka kultura osobista - to jest to co Was wyróżnia. Panowie, jeszcze raz SERDECZNIE DZIĘKUJĘ Jesteście Firmą godną polecania Barbara.
Marta Czajkowska napisał/a 9 stycznia 2020 o 10:15
Zakład Pogrzebowy Heron zorganizował pogrzeb na najwyższym poziomie. Profesjonalizm, takt i szacunek na każdym etapie. Jednocześnie z taktem elegancja, róże od Zakładu do rzucenia na trumnę, poza tym bezpłatne przechowanie zwłok. Zakład pogrzebowy Heron spełnia najwyższe standardy, godny polecenia. Pozdrawiam, Marta Czajkowska
Magda Wrobel napisał/a 31 grudnia 2019 o 02:45
Serdecznie dziękuję za niezwykle profesjonalne zaangażowanie w organizacji pogrzebu mojej Mamy. Pomimo,że dzieliła mnie 9godzinna różnica czasu, właściciele Zakłdu zawsze odpowiedzieli na moje telefony i natychmiastowo na e-maile. Wszystkie formalności były załatwione bardzo sprawnie i spokojnie,a sam pogrzeb był uroczysty i elegancki. Właściciele zakładu i pracownicy wykazali szacunek i empatię, co było niezwykle pomocne w tym ciężkim momencie. Polecam Zakład Heron z całego serca, bo naprawdę są wspaniali.