ul. Jana Kasprowicza 20
Warszawa
Pogotowie pogrzebowe 24h/7 dni

Dodaj opinię w Google:

Lub na naszej stronie:

(bez potrzeby posiadania konta Google)

Napisz opinię

 
 
 
 
 
Proszę uzupełnić wszystkie pola.
Adres e-mail nie będzie publikowany.
106 wpisów.
Piotr Derdej napisał/a 5 listopada 2018 o 22:01
W imieniu swoim i moich Najbliższych chciałbym gorąco podziękować Pracownikom HERON za piękne przygotowanie i wspaniałą organizację uroczystości pogrzebowych mojego Taty. Również za załatwienie wszystkich formalności w Spopielarni na Wólce Węglowej, w Kościele i na Cmentarzu. Wielki szacunek dla Panów za włożony trud, wykonaną bardzo profesjonalnie pracę, za kulturę i sumienność. Zakład pogrzebowy Heron jest godny najlepszych rekomendacji. Będziemy wszystkim polecać ten zakład. Z wyrazami uznania dla Panów pracy ciepło pozdrawiamy Piotr Derdej z Elżbietą Zdulską – moją opiekunką.
Izabela napisał/a 30 października 2018 o 22:32
Bardzo profesjonalne podejście do organizacji pogrzebu. Panowie z szacunkiem i spokojem pomagali nam we wszelkich kwestiach. Pomocni i wyrozumiali, otwarci na organizowanie pogrzebów różnych wyznań. Dziękujemy.
Michał napisał/a 23 sierpnia 2018 o 10:33
Bardzo dziękuję firmie Heron za profesjonalizm i takt w tym ciężkim dla mnie momencie. Bardzo sympatyczni i dyskretni ludzie, pełen profesjonalizm w załatwieniu formalności, pięknie przygotowana ceremonia, godne pożegnanie mojej Mamy - polecam!
Małgorzata napisał/a 16 sierpnia 2018 o 08:55
Wszystkie formalności zostały załatwione sprawnie i szybko. Przedstawiciele zakładu pogrzebowego Heron z Warszawy zadbali o każdy szczegół. Pracownicy wykazali dużą delikatność i wyczucie, widać, że pracują tam osoby, które nie zapominają, że są ludźmi i doskonale rozumieją trudną sytuacją, przed którą stanęli klienci. Zakład pogrzebowy oferuje konkurencyjne ceny.
Stanisława Kalinowska napisał/a 5 lipca 2018 o 11:49
Zakład Pogrzebowy godny wszelkich poleceń. Podpisuję się pod tym, co napisali poprzednicy. Zakres usług oferowanych przez ten zakład jest bardzo szeroki - przejmują na siebie dosłownie wszelkie obowiązki związane z pochówkiem. Dziękuję i polecam.
Agnieszka Orlińska napisał/a 22 maja 2018 o 10:47
Profesjonalizm i dyskrecja. Takt, kompetencja i duża kultura osobista. Ogromna dbałość o szczegóły. W imieniu swoim i Najbliższych chcę podziękować Firmie HERON za pomoc w organizacji pogrzebu, w tym za załatwienie wszelkich formalności w spopielarni i na cmentarzu. W tym trudnym dla nas czasie byliście niezastąpieni. Na pewno będę Was polecała. Pozdrawiam, Agnieszka Orlińska.
Magdalena napisał/a 9 maja 2018 o 16:12
Dziękuję firmie Heron za profesjonalnie podejście mimo trudnego momentu.
Anna napisał/a 15 kwietnia 2018 o 13:07
Składamy bardzo serdeczne podziękowanie za profesjonalną obsługę pogrzebu naszej nieodżałowanej Żony i Mamy. Wykazaliście się Państwo znakomitą całościową organizacją, staranną dbałością o detale oraz konkurencyjnymi cenami. Zakład pogrzebowy Heron jest godny najlepszych rekomendacji. Z wyrazami uznania dla Panów pracy ciepło pozdrawiamy Stanisław Grześniak Anna Pacholec
Anna Kaźmierczak napisał/a 28 marca 2018 o 10:02
Młodzi, bardzo uprzejmi ludzie. Pełny profesjonalizm i dyskrecja. W trakcie ceremonii niewidoczni, a wszystkie formalności załatwione perfekcyjnie. Żadnych "dodatkowych i nieprzewidzianych" kosztów. Dziękuję i polecam Anna Kaźmierczak
Witold Orlański napisał/a 21 marca 2018 o 15:59
W imieniu swoim i moich Bliskich chciałbym gorąco podziękować Pracownikom HERON za piękne przygotowanie i wspaniałą organizację uroczystości pogrzebowych mojego Taty. Również za załatwienie wszystkich formalności w Spopielarni na Wólce Węglowej, w Kościele i na Cmentarzu. O nic nie musieliśmy się martwić. Wielki szacunek dla Panów za włożony trud, wykonaną bardzo profesjonalnie pracę, za kulturę i sumienność. Z pełną odpowiedzialnością będę polecał Państwa Firmę wszystkim moim znajomym. Serdeczne podziękowania i Pozdrowienia.
Marta R. napisał/a 12 lutego 2018 o 16:08
Pomocni , profesjonalni i serdeczni ludzie którzy zaopiekowali się mną podczas organizacji pogrzebu wszystko za mnie rozwiązali. Przyszłam do biura w jednym miejscu podpisałam kilka upoważnień a zakład wykonał za mnie te wszystkie trudne sprawy papierkowe. Doradzili przy wyborze nowego grobu a ostatnią posługę wykonali wzorowo. Serdecznie dziękuję i polecam , pozdrawiam Marta R.
Malgorzata napisał/a 29 grudnia 2017 o 09:11
Z całego serca polecam.Jestem bardzo zadowolona z wykonanej usługi.Wszystko zostało przeprowadzone na najwyższym poziomie.Panowie kompetentni,kulturalni i niezwykle pomocni.Bardzo dziękuję i pozdrawiam serdecznie.
Konrad Czajkowski napisał/a 1 grudnia 2017 o 09:45
Zwróciliśmy się z prośbą o zorganizowanie kremacji naszej mamy zależało nam aby wszystko odbyło się w ciągu jednego dnia gdyż jesteśmy z bardzo daleka. Zakład pogrzebowy wszystko świetnie zaplanował tak abyśmy mogli pożegnać się z mamą oraz odprowadzić ją do kremacji. Przejął na siebie wszelkie formalności także po paru godzinach mogliśmy odebrać urnę z prochami i udać się do siebie. Jeszcze raz chciałem serdecznie podziękować za bardzo dobre rozplanowanie i cała okazaną życzliwość.
Stanisław napisał/a 6 listopada 2017 o 12:09
Sprawnie, profesjonalnie, kompleksowo z wielkim taktem i szacunkiem serdecznie polecam.
Teresa napisał/a 30 października 2017 o 10:32
Jestem wzruszona obsługą pogrzebu mojej sąsiadki jeszcze nigdy nie widziałam żeby tak ktoś zaangażował się w organizację oraz wykonanie ostatniej posługi obcej dla siebie osoby. Bedę wszystkim polecać ten zakład
Rodzina Gaszewskich napisał/a 14 września 2017 o 10:35
Dziękujemy za pomoc w organizacji uroczystości pogrzebowych, za dobry kontakt i autentyczne zaangażowanie w załatwieniu wszystkich spraw związanych z pochówkiem oraz oprawy muzycznej na cmentarzu.
Ewelina napisał/a 12 września 2017 o 20:41
Chciałabym z całego serca podziękować Panom z zakładu pogrzebowego Heron. Niezwykle profesjonalni zajęli się pogrzebem oraz całym przygotowaniem do niego. Zostałam potraktowana bardzo delikatnie i uprzejmie w tej trudnej chwili. Dziękuję bardzo.
Katarzyna O napisał/a 1 września 2017 o 14:32
Składam wyrazy uznania dla tego zakładu . Postawione przed nimi zadanie było trudne. Pogrzeb odbywał się w miejscowości oddalonej o 150km. Nasz bliski został przewieziony ze szpitala w Warszawie do naszej miejscowości gdzie później odbyło się nabożeństwo. Poziom reprezentowany przez ten zakład jest nieporównywalnie wyższy od tych które mamy w okolicy. Jest to nie tylko moja opinia ale również tych którzy uczestniczyli w pogrzebie. Zależało nam na tym aby ten pogrzeb był wyjątkowy tak jak na to zasługiwał nasz bliski. Stanęli na wysokości zadania i takim go uczynili. Jeszcze raz dziękuję i polecam wszystkim innym którzy się zastanawiają nad wyborem.
Tadeusz Jankowski napisał/a 30 sierpnia 2017 o 14:06
Składam serdeczne podziękowania za profesjonale zorganizowanie pogrzebu mojego Brata w tym trudnym dla mnie momencie, Panowie z biura zajęli się wszystkimi formalnościami związanymi z pochówkiem na cmentarzu oraz w kościele czego najbardziej się obawiałem.
Piotr T. napisał/a 24 sierpnia 2017 o 14:03
O zakładzie pogrzebowym Heron dowiedziałem się będąc na pogrzebie znajomego , obsługa już wtedy zrobiła na mnie dobre wrażenie. Gdy nadeszła chwila kiedy odszedł ktoś z mojej bliskiej rodziny postanowiłem wybrać ten zakład , z cała pewnością nie zawiodłem się. Wszystko zostało wykonane kompleksowo z jak największą starannością. Serdecznie dziękuję i polecam ten zakład.