ul. Jana Kasprowicza 20
Warszawa
Pogotowie pogrzebowe 24h/7 dni

Dodaj opinię w Google:

Lub na naszej stronie:

(bez potrzeby posiadania konta Google)

Napisz opinię

 
 
 
 
 
Proszę uzupełnić wszystkie pola.
Adres e-mail nie będzie publikowany.
106 wpisów.
Magda Wrobel napisał/a 31 grudnia 2019 o 02:45
Serdecznie dziękuję za niezwykle profesjonalne zaangażowanie w organizacji pogrzebu mojej Mamy. Pomimo,że dzieliła mnie 9godzinna różnica czasu, właściciele Zakłdu zawsze odpowiedzieli na moje telefony i natychmiastowo na e-maile. Wszystkie formalności były załatwione bardzo sprawnie i spokojnie,a sam pogrzeb był uroczysty i elegancki. Właściciele zakładu i pracownicy wykazali szacunek i empatię, co było niezwykle pomocne w tym ciężkim momencie. Polecam Zakład Heron z całego serca, bo naprawdę są wspaniali.
Iza Gawlik napisał/a 19 grudnia 2019 o 13:14
Dziękuję Panom z firmy Heron za starania i zaangażowanie podczas pogrzebu naszego Tatusia Henryka. Polecam was, na prawdę zasługujecie na to
Grzegorz napisał/a 4 grudnia 2019 o 14:01
W takich chwilach każdy gest jest ważny, empatia, powaga. Niczego nie zabrakło, przeciwnie. Panowie towarzyszyli nam na każdym tak trudnym kroku, byli obecni i pomocni, zadbali o wszystko z wielkim taktem i ogromną klasą. Nie mam słów uznania.
Katarzyna Woźniak napisał/a 11 listopada 2019 o 08:30
Pełna profesjonalizmu obsługa od pierwszego kontaktu. Całość formalności oraz cermeniona pogrzebowa taty zorganizowane na najwyższym poziomie. Dziękujemy za pomoc.
Iwona Sadowska napisał/a 7 listopada 2019 o 19:49
Dziękuje bardzo za profesjonalne zorganizowanie pogrzebu mojej mamy. Panowie z firmy Heron w tej trudnej dla mnie chwili wykazali się wyjątkowym profesjonalizmem. Bardzo kulturalna i elegancka obsługa od momentu odbioru ciała po sam moment ceremonii pogrzebowej. Brakuje gwiazdek aby ocenić państwa zaangażowanie i kulturę pracy. Jeszcze raz serdecznie dziękuję i polecam usługi Zakładu Pogrzebowego Heron.
Maryla napisał/a 20 września 2019 o 09:55
W imieniu całej rodziny dziękujemy za okazaną nam pomoc i zorganizowanie pogrzebu naszej Mamy. Państwa zrozumienie,takt i serdeczność były dla nas dużym wsparciem w trudnych chwilach. Właściciele i Pracownicy firmy HERON profesjonalnie i sumiennie zorganizowali bardzo elegancką oprawę uroczystości pogrzebowej. Zakład pogrzebowy HERON zasługuje na szczególne wyróżnienie i jest bez wątpienia godny polecenia. Pozostajemy z wyrazami uznania i szacunku.
Anna napisał/a 9 września 2019 o 08:32
Szanowni Panowie, Bardzo dziękuję za pomoc w zorganizowaniu pogrzebu mojego taty. Dzięki Waszej pomocy ta trudna dla mnie ceremonia przebiegła absolutnie bez zarzutu. Jeszcze raz dziękuję w imieniu swoim i najbliższej rodziny za okazaną empatię i pomoc.
Paulina napisał/a 27 sierpnia 2019 o 19:46
Firma godna polecenia. Panowie kulturalni, opanowani, cierpliwi i empatyczni począwszy od pomocy w przygotowaniach i doradztwa w tych trudnych chwilach po śmierci mojego taty, do w pełni profesjonalnej i eleganckiej oprawy dzisiejszej uroczystości pogrzebowej. Serdecznie dziękuję w imieniu swoim i całej rodziny. Paulina Śnigurowicz
LIDIA MOSIONEK napisał/a 26 lipca 2019 o 15:50
Bardzo dziękuje Panom za profesjonalną obsługę i pomoc w tych trudnych dniach. Wszystkie formalności zostały przeprowadzone sprawnie, porady trafne a realizacja perfekcyjna. Jest to firma, której można zaufać.
Barbara napisał/a 24 czerwca 2019 o 21:53
Chciałabym podziękować Panom z zakładu Heron za piękne i profesjonalne przygotowanie i organizację pogrzebu mojej Mamy. Panowie z zakładu Heron wykazali się profesjonalizmem, sumiennością, taktem i kulturą osobistą. Na podkreślenie zasługuje także dobra komunikacja z pracownikami zakładu. Pogrzeb odbył się 270 km od Warszawy. Pomimo odległości Panowie zorganizowali wszystko zgodnie z naszymi sugestiami, punktualnie i sumiennie. Widać było duże zaangażowanie i profesjonalizm. Jeszcze raz bardzo dziękuję za pomoc w organizacji tej smutnej uroczystości. Na mnie i mojej Rodzinie dodatkowo bardzo pozytywne wrażenie zrobiły różyczki, które Zakład przygotował na ostatnie pożegnanie. Zakład Heron jest godny polecenia! Barbara Syta-Latała
Agnieszka Stelmaszczyk napisał/a 17 czerwca 2019 o 16:10
Drodzy Panowie, Chciałabym Wam bardzo podziękować za niezwykle sprawne i taktowne przeprowadzenie ceremonii pogrzebowej mojego Taty. Dziękuję za Panów gotowość do pomocy, odpowiadanie na nasze pytania i szybką reakcję na zgłaszane potrzeby. Również inni uczestnicy ceremonii podkreślali sprawność i wysoki poziom organizacji pogrzebu. Bardzo dziękuję
Ewa napisał/a 2 czerwca 2019 o 18:25
Dziękuję firmie za organizację pogrzebu, poziom wykonanych usług i ludzkie podejście. ZDECYDOWANIE Panów polecam.
Aneta napisał/a 14 maja 2019 o 14:15
Jakiś czas temu korzystałam z usług zakładu pogrzebowego Heron z Warszawy i pomimo smutnych zdarzeń, które wówczas miały miejsce w moim życiu byłam z nich niezwykle zadowolona. Zakład pogrzebowy ma niesamowicie profesjonalne podejście do klienta. Ludzie, którzy tam pracują odznaczają się wysoką kulturą osobistą, a także rzadko spotykaną empatią. W związku z tym poczułam, że mogę powierzyć im organizację pogrzebu bliskiej mi osoby. Jeżeli szukają Państwo zakładu pogrzebowego, który wczuje się w Państwa sytuację i podejdzie do Państwa po prostu po ludzku, to z czystym sumieniem mogę polecić właśnie ten zakład pogrzebowy.
Marcin napisał/a 26 kwietnia 2019 o 15:59
W trudnych chwilach mojego życia, gdy po długiej chorobie odeszła moja mama, potrzebowałem kogoś, kto pomoże mi zorganizować uroczystości pogrzebowe. Ten zakład pogrzebowy okazał się naprawdę profesjonalny i godny zaufania. Powierzyłem mu wszelkie sprawy organizacyjne i nie zawiodłem się. Usługi pogrzebowe świadczone są tutaj na wysokim poziomie. W każdej chwili możemy zwrócić się do pracowników zakładu HERON, mając pewność, że spotkamy się ze zrozumieniem i tak potrzebną w zaistniałej sytuacji delikatnością. Z ogromnym przekonaniem polecam!
Monika napisał/a 5 marca 2019 o 18:40
13 lutego pochowaliśmy ukochanego tatę. Bardzo dziękuję serdecznie firmie Heron za wyjątkowy profesjonalizm i wielkie pokłady empatii. W biurze, szpitalu, kościele i na cmentarzu jakość wykonywanych usług zasługuje na najwyższe uznanie. Heron jest przygotowany na każdą okoliczność i każdą pogodę i to wszystko Panowie mają w standardzie. Jeszcze raz wielkie dzięki Monika Piluch z rodziną
Małgorzata i Waldemar napisał/a 12 lutego 2019 o 15:24
W dniu 17.01.2019 korzystaliśmy z usługi Firmy Pogrzebowej "Heron". Profesjonalne biuro, bardzo miła i równie profesjonalna obsługa. Wszystko związane z pogrzebem załatwione na czas zgodnie ze wszystkimi ustaleniami. Przejrzysty i czytelny rachunek z rozliczenia kosztów pogrzebu. Firma godna polecenia. Bardzo dziękujemy.
Justyna Dąbrowska napisał/a 14 grudnia 2018 o 11:00
Mam ogromną wdzięczność dla właścicieli i pracowników zakładu pogrzebowego HERON za profesjonalną pomoc w tych trudnych dla naszej rodziny dniach - za organizację pogrzebu mojej Mamy, za pomoc w konkretnych decyzjach, za wyjątkowy osobisty takt i kulturę. Pozostajemy pełni uznania i szacunku. Justyna Dąbrowska z rodziną.
Małgorzata napisał/a 2 grudnia 2018 o 15:53
Wdzięczność i uznanie dla właścicieli oraz pracowników firmy HERON za organizację pogrzebu. Profesjonalizm, zaangażowanie, skrupulatność na najwyższym poziomie. Bardzo dziękujemy. Pozostając z wyrazami szacunku Rodzina Gąsiorowskich.
Joanna napisał/a 25 listopada 2018 o 20:32
Bardzo dziękuję zakładowi Heron za profesjonalną organizację pogrzebu mojego męża. Panowie wykazali się dyskrecją, sumiennością i wysoką kulturą osobistą. Odpowiedni elegancki ubiór i zachowanie wskazywały na łączenie się w smutku z rodziną. Panowie byli zawsze punktualni i pod telefonem. Składam wyrazy uznania dla Panów pracy. Zakład pogrzebowy Heron zasługuje na najwyższą rekomendację.
Ewa napisał/a 15 listopada 2018 o 11:10
Bardzo dziękuję zakładowi Heron za piękne przygotowanie i organizację pogrzebu mojego Taty. Panowie wykazali się profesjonalizmem, sumiennością i wielką kulturą osobistą. Na uznanie zasługuje również doskonała komunikacja - Panowie byli zawsze pod telefonem. Jeszcze raz składam wyrazy uznania dla Panów pracy, zakład pogrzebowy Heron zasługuje na najwyższą rekomendację.