ul. Jana Kasprowicza 20
Warszawa
Pogotowie pogrzebowe 24h/7 dni
Więcej

Dodaj opinię w Google:

Lub na naszej stronie:

(bez potrzeby posiadania konta Google)

Napisz opinię

 
 
 
 
 
Proszę uzupełnić wszystkie pola.
Adres e-mail nie będzie publikowany.
98 wpisów.
LIDIA MOSIONEK napisał/a 26 lipca 2019 o 15:50
Bardzo dziękuje Panom za profesjonalną obsługę i pomoc w tych trudnych dniach. Wszystkie formalności zostały przeprowadzone sprawnie, porady trafne a realizacja perfekcyjna. Jest to firma, której można zaufać.
Barbara napisał/a 24 czerwca 2019 o 21:53
Chciałabym podziękować Panom z zakładu Heron za piękne i profesjonalne przygotowanie i organizację pogrzebu mojej Mamy. Panowie z zakładu Heron wykazali się profesjonalizmem, sumiennością, taktem i kulturą osobistą. Na podkreślenie zasługuje także dobra komunikacja z pracownikami zakładu. Pogrzeb odbył się 270 km od Warszawy. Pomimo odległości Panowie zorganizowali wszystko zgodnie z naszymi sugestiami, punktualnie i sumiennie. Widać było duże zaangażowanie i profesjonalizm. Jeszcze raz bardzo dziękuję za pomoc w organizacji tej smutnej uroczystości. Na mnie i mojej Rodzinie dodatkowo bardzo pozytywne wrażenie zrobiły różyczki, które Zakład przygotował na ostatnie pożegnanie. Zakład Heron jest godny polecenia! Barbara Syta-Latała
Agnieszka Stelmaszczyk napisał/a 17 czerwca 2019 o 16:10
Drodzy Panowie, Chciałabym Wam bardzo podziękować za niezwykle sprawne i taktowne przeprowadzenie ceremonii pogrzebowej mojego Taty. Dziękuję za Panów gotowość do pomocy, odpowiadanie na nasze pytania i szybką reakcję na zgłaszane potrzeby. Również inni uczestnicy ceremonii podkreślali sprawność i wysoki poziom organizacji pogrzebu. Bardzo dziękuję
Ewa napisał/a 2 czerwca 2019 o 18:25
Dziękuję firmie za organizację pogrzebu, poziom wykonanych usług i ludzkie podejście. ZDECYDOWANIE Panów polecam.
Aneta napisał/a 14 maja 2019 o 14:15
Jakiś czas temu korzystałam z usług zakładu pogrzebowego Heron z Warszawy i pomimo smutnych zdarzeń, które wówczas miały miejsce w moim życiu byłam z nich niezwykle zadowolona. Zakład pogrzebowy ma niesamowicie profesjonalne podejście do klienta. Ludzie, którzy tam pracują odznaczają się wysoką kulturą osobistą, a także rzadko spotykaną empatią. W związku z tym poczułam, że mogę powierzyć im organizację pogrzebu bliskiej mi osoby. Jeżeli szukają Państwo zakładu pogrzebowego, który wczuje się w Państwa sytuację i podejdzie do Państwa po prostu po ludzku, to z czystym sumieniem mogę polecić właśnie ten zakład pogrzebowy.
Marcin napisał/a 26 kwietnia 2019 o 15:59
W trudnych chwilach mojego życia, gdy po długiej chorobie odeszła moja mama, potrzebowałem kogoś, kto pomoże mi zorganizować uroczystości pogrzebowe. Ten zakład pogrzebowy okazał się naprawdę profesjonalny i godny zaufania. Powierzyłem mu wszelkie sprawy organizacyjne i nie zawiodłem się. Usługi pogrzebowe świadczone są tutaj na wysokim poziomie. W każdej chwili możemy zwrócić się do pracowników zakładu HERON, mając pewność, że spotkamy się ze zrozumieniem i tak potrzebną w zaistniałej sytuacji delikatnością. Z ogromnym przekonaniem polecam!
Monika napisał/a 5 marca 2019 o 18:40
13 lutego pochowaliśmy ukochanego tatę. Bardzo dziękuję serdecznie firmie Heron za wyjątkowy profesjonalizm i wielkie pokłady empatii. W biurze, szpitalu, kościele i na cmentarzu jakość wykonywanych usług zasługuje na najwyższe uznanie. Heron jest przygotowany na każdą okoliczność i każdą pogodę i to wszystko Panowie mają w standardzie. Jeszcze raz wielkie dzięki Monika Piluch z rodziną
Małgorzata i Waldemar napisał/a 12 lutego 2019 o 15:24
W dniu 17.01.2019 korzystaliśmy z usługi Firmy Pogrzebowej "Heron". Profesjonalne biuro, bardzo miła i równie profesjonalna obsługa. Wszystko związane z pogrzebem załatwione na czas zgodnie ze wszystkimi ustaleniami. Przejrzysty i czytelny rachunek z rozliczenia kosztów pogrzebu. Firma godna polecenia. Bardzo dziękujemy.
Justyna Dąbrowska napisał/a 14 grudnia 2018 o 11:00
Mam ogromną wdzięczność dla właścicieli i pracowników zakładu pogrzebowego HERON za profesjonalną pomoc w tych trudnych dla naszej rodziny dniach - za organizację pogrzebu mojej Mamy, za pomoc w konkretnych decyzjach, za wyjątkowy osobisty takt i kulturę. Pozostajemy pełni uznania i szacunku. Justyna Dąbrowska z rodziną.
Małgorzata napisał/a 2 grudnia 2018 o 15:53
Wdzięczność i uznanie dla właścicieli oraz pracowników firmy HERON za organizację pogrzebu. Profesjonalizm, zaangażowanie, skrupulatność na najwyższym poziomie. Bardzo dziękujemy. Pozostając z wyrazami szacunku Rodzina Gąsiorowskich.
Joanna napisał/a 25 listopada 2018 o 20:32
Bardzo dziękuję zakładowi Heron za profesjonalną organizację pogrzebu mojego męża. Panowie wykazali się dyskrecją, sumiennością i wysoką kulturą osobistą. Odpowiedni elegancki ubiór i zachowanie wskazywały na łączenie się w smutku z rodziną. Panowie byli zawsze punktualni i pod telefonem. Składam wyrazy uznania dla Panów pracy. Zakład pogrzebowy Heron zasługuje na najwyższą rekomendację.
Ewa napisał/a 15 listopada 2018 o 11:10
Bardzo dziękuję zakładowi Heron za piękne przygotowanie i organizację pogrzebu mojego Taty. Panowie wykazali się profesjonalizmem, sumiennością i wielką kulturą osobistą. Na uznanie zasługuje również doskonała komunikacja - Panowie byli zawsze pod telefonem. Jeszcze raz składam wyrazy uznania dla Panów pracy, zakład pogrzebowy Heron zasługuje na najwyższą rekomendację.
Piotr Derdej napisał/a 5 listopada 2018 o 22:01
W imieniu swoim i moich Najbliższych chciałbym gorąco podziękować Pracownikom HERON za piękne przygotowanie i wspaniałą organizację uroczystości pogrzebowych mojego Taty. Również za załatwienie wszystkich formalności w Spopielarni na Wólce Węglowej, w Kościele i na Cmentarzu. Wielki szacunek dla Panów za włożony trud, wykonaną bardzo profesjonalnie pracę, za kulturę i sumienność. Zakład pogrzebowy Heron jest godny najlepszych rekomendacji. Będziemy wszystkim polecać ten zakład. Z wyrazami uznania dla Panów pracy ciepło pozdrawiamy Piotr Derdej z Elżbietą Zdulską – moją opiekunką.
Izabela napisał/a 30 października 2018 o 22:32
Bardzo profesjonalne podejście do organizacji pogrzebu. Panowie z szacunkiem i spokojem pomagali nam we wszelkich kwestiach. Pomocni i wyrozumiali, otwarci na organizowanie pogrzebów różnych wyznań. Dziękujemy.
Michał napisał/a 23 sierpnia 2018 o 10:33
Bardzo dziękuję firmie Heron za profesjonalizm i takt w tym ciężkim dla mnie momencie. Bardzo sympatyczni i dyskretni ludzie, pełen profesjonalizm w załatwieniu formalności, pięknie przygotowana ceremonia, godne pożegnanie mojej Mamy - polecam!
Małgorzata napisał/a 16 sierpnia 2018 o 08:55
Wszystkie formalności zostały załatwione sprawnie i szybko. Przedstawiciele zakładu pogrzebowego Heron z Warszawy zadbali o każdy szczegół. Pracownicy wykazali dużą delikatność i wyczucie, widać, że pracują tam osoby, które nie zapominają, że są ludźmi i doskonale rozumieją trudną sytuacją, przed którą stanęli klienci. Zakład pogrzebowy oferuje konkurencyjne ceny.
Stanisława Kalinowska napisał/a 5 lipca 2018 o 11:49
Zakład Pogrzebowy godny wszelkich poleceń. Podpisuję się pod tym, co napisali poprzednicy. Zakres usług oferowanych przez ten zakład jest bardzo szeroki - przejmują na siebie dosłownie wszelkie obowiązki związane z pochówkiem. Dziękuję i polecam.
Agnieszka Orlińska napisał/a 22 maja 2018 o 10:47
Profesjonalizm i dyskrecja. Takt, kompetencja i duża kultura osobista. Ogromna dbałość o szczegóły. W imieniu swoim i Najbliższych chcę podziękować Firmie HERON za pomoc w organizacji pogrzebu, w tym za załatwienie wszelkich formalności w spopielarni i na cmentarzu. W tym trudnym dla nas czasie byliście niezastąpieni. Na pewno będę Was polecała. Pozdrawiam, Agnieszka Orlińska.
Magdalena napisał/a 9 maja 2018 o 16:12
Dziękuję firmie Heron za profesjonalnie podejście mimo trudnego momentu.
Anna napisał/a 15 kwietnia 2018 o 13:07
Składamy bardzo serdeczne podziękowanie za profesjonalną obsługę pogrzebu naszej nieodżałowanej Żony i Mamy. Wykazaliście się Państwo znakomitą całościową organizacją, staranną dbałością o detale oraz konkurencyjnymi cenami. Zakład pogrzebowy Heron jest godny najlepszych rekomendacji. Z wyrazami uznania dla Panów pracy ciepło pozdrawiamy Stanisław Grześniak Anna Pacholec