ul. Jana Kasprowicza 20
Warszawa
Pogotowie pogrzebowe 24h/7 dni
Więcej

Napisz opinię

 
 
 
 
 
Proszę uzupełnić wszystkie pola.
Adres e-mail nie będzie publikowany.
90 wpisów.
Justyna Dąbrowska napisał/a 14 grudnia 2018 o 11:00
Mam ogromną wdzięczność dla właścicieli i pracowników zakładu pogrzebowego HERON za profesjonalną pomoc w tych trudnych dla naszej rodziny dniach - za organizację pogrzebu mojej Mamy, za pomoc w konkretnych decyzjach, za wyjątkowy osobisty takt i kulturę. Pozostajemy pełni uznania i szacunku. Justyna Dąbrowska z rodziną.
Małgorzata napisał/a 2 grudnia 2018 o 15:53
Wdzięczność i uznanie dla właścicieli oraz pracowników firmy HERON za organizację pogrzebu. Profesjonalizm, zaangażowanie, skrupulatność na najwyższym poziomie. Bardzo dziękujemy. Pozostając z wyrazami szacunku Rodzina Gąsiorowskich.
Joanna napisał/a 25 listopada 2018 o 20:32
Bardzo dziękuję zakładowi Heron za profesjonalną organizację pogrzebu mojego męża. Panowie wykazali się dyskrecją, sumiennością i wysoką kulturą osobistą. Odpowiedni elegancki ubiór i zachowanie wskazywały na łączenie się w smutku z rodziną. Panowie byli zawsze punktualni i pod telefonem. Składam wyrazy uznania dla Panów pracy. Zakład pogrzebowy Heron zasługuje na najwyższą rekomendację.
Ewa napisał/a 15 listopada 2018 o 11:10
Bardzo dziękuję zakładowi Heron za piękne przygotowanie i organizację pogrzebu mojego Taty. Panowie wykazali się profesjonalizmem, sumiennością i wielką kulturą osobistą. Na uznanie zasługuje również doskonała komunikacja - Panowie byli zawsze pod telefonem. Jeszcze raz składam wyrazy uznania dla Panów pracy, zakład pogrzebowy Heron zasługuje na najwyższą rekomendację.
Piotr Derdej napisał/a 5 listopada 2018 o 22:01
W imieniu swoim i moich Najbliższych chciałbym gorąco podziękować Pracownikom HERON za piękne przygotowanie i wspaniałą organizację uroczystości pogrzebowych mojego Taty. Również za załatwienie wszystkich formalności w Spopielarni na Wólce Węglowej, w Kościele i na Cmentarzu. Wielki szacunek dla Panów za włożony trud, wykonaną bardzo profesjonalnie pracę, za kulturę i sumienność. Zakład pogrzebowy Heron jest godny najlepszych rekomendacji. Będziemy wszystkim polecać ten zakład. Z wyrazami uznania dla Panów pracy ciepło pozdrawiamy Piotr Derdej z Elżbietą Zdulską – moją opiekunką.
Izabela napisał/a 30 października 2018 o 22:32
Bardzo profesjonalne podejście do organizacji pogrzebu. Panowie z szacunkiem i spokojem pomagali nam we wszelkich kwestiach. Pomocni i wyrozumiali, otwarci na organizowanie pogrzebów różnych wyznań. Dziękujemy.
Michał napisał/a 23 sierpnia 2018 o 10:33
Bardzo dziękuję firmie Heron za profesjonalizm i takt w tym ciężkim dla mnie momencie. Bardzo sympatyczni i dyskretni ludzie, pełen profesjonalizm w załatwieniu formalności, pięknie przygotowana ceremonia, godne pożegnanie mojej Mamy - polecam!
Małgorzata napisał/a 16 sierpnia 2018 o 08:55
Wszystkie formalności zostały załatwione sprawnie i szybko. Przedstawiciele zakładu pogrzebowego Heron z Warszawy zadbali o każdy szczegół. Pracownicy wykazali dużą delikatność i wyczucie, widać, że pracują tam osoby, które nie zapominają, że są ludźmi i doskonale rozumieją trudną sytuacją, przed którą stanęli klienci. Zakład pogrzebowy oferuje konkurencyjne ceny.
Stanisława Kalinowska napisał/a 5 lipca 2018 o 11:49
Zakład Pogrzebowy godny wszelkich poleceń. Podpisuję się pod tym, co napisali poprzednicy. Zakres usług oferowanych przez ten zakład jest bardzo szeroki - przejmują na siebie dosłownie wszelkie obowiązki związane z pochówkiem. Dziękuję i polecam.
Agnieszka Orlińska napisał/a 22 maja 2018 o 10:47
Profesjonalizm i dyskrecja. Takt, kompetencja i duża kultura osobista. Ogromna dbałość o szczegóły. W imieniu swoim i Najbliższych chcę podziękować Firmie HERON za pomoc w organizacji pogrzebu, w tym za załatwienie wszelkich formalności w spopielarni i na cmentarzu. W tym trudnym dla nas czasie byliście niezastąpieni. Na pewno będę Was polecała. Pozdrawiam, Agnieszka Orlińska.
Magdalena napisał/a 9 maja 2018 o 16:12
Dziękuję firmie Heron za profesjonalnie podejście mimo trudnego momentu.
Anna napisał/a 15 kwietnia 2018 o 13:07
Składamy bardzo serdeczne podziękowanie za profesjonalną obsługę pogrzebu naszej nieodżałowanej Żony i Mamy. Wykazaliście się Państwo znakomitą całościową organizacją, staranną dbałością o detale oraz konkurencyjnymi cenami. Zakład pogrzebowy Heron jest godny najlepszych rekomendacji. Z wyrazami uznania dla Panów pracy ciepło pozdrawiamy Stanisław Grześniak Anna Pacholec
Anna Kaźmierczak napisał/a 28 marca 2018 o 10:02
Młodzi, bardzo uprzejmi ludzie. Pełny profesjonalizm i dyskrecja. W trakcie ceremonii niewidoczni, a wszystkie formalności załatwione perfekcyjnie. Żadnych "dodatkowych i nieprzewidzianych" kosztów. Dziękuję i polecam Anna Kaźmierczak
Witold Orlański napisał/a 21 marca 2018 o 15:59
W imieniu swoim i moich Bliskich chciałbym gorąco podziękować Pracownikom HERON za piękne przygotowanie i wspaniałą organizację uroczystości pogrzebowych mojego Taty. Również za załatwienie wszystkich formalności w Spopielarni na Wólce Węglowej, w Kościele i na Cmentarzu. O nic nie musieliśmy się martwić. Wielki szacunek dla Panów za włożony trud, wykonaną bardzo profesjonalnie pracę, za kulturę i sumienność. Z pełną odpowiedzialnością będę polecał Państwa Firmę wszystkim moim znajomym. Serdeczne podziękowania i Pozdrowienia.
Marta R. napisał/a 12 lutego 2018 o 16:08
Pomocni , profesjonalni i serdeczni ludzie którzy zaopiekowali się mną podczas organizacji pogrzebu wszystko za mnie rozwiązali. Przyszłam do biura w jednym miejscu podpisałam kilka upoważnień a zakład wykonał za mnie te wszystkie trudne sprawy papierkowe. Doradzili przy wyborze nowego grobu a ostatnią posługę wykonali wzorowo. Serdecznie dziękuję i polecam , pozdrawiam Marta R.
Malgorzata napisał/a 29 grudnia 2017 o 09:11
Z całego serca polecam.Jestem bardzo zadowolona z wykonanej usługi.Wszystko zostało przeprowadzone na najwyższym poziomie.Panowie kompetentni,kulturalni i niezwykle pomocni.Bardzo dziękuję i pozdrawiam serdecznie.
Konrad Czajkowski napisał/a 1 grudnia 2017 o 09:45
Zwróciliśmy się z prośbą o zorganizowanie kremacji naszej mamy zależało nam aby wszystko odbyło się w ciągu jednego dnia gdyż jesteśmy z bardzo daleka. Zakład pogrzebowy wszystko świetnie zaplanował tak abyśmy mogli pożegnać się z mamą oraz odprowadzić ją do kremacji. Przejął na siebie wszelkie formalności także po paru godzinach mogliśmy odebrać urnę z prochami i udać się do siebie. Jeszcze raz chciałem serdecznie podziękować za bardzo dobre rozplanowanie i cała okazaną życzliwość.
Stanisław napisał/a 6 listopada 2017 o 12:09
Sprawnie, profesjonalnie, kompleksowo z wielkim taktem i szacunkiem serdecznie polecam.
Teresa napisał/a 30 października 2017 o 10:32
Jestem wzruszona obsługą pogrzebu mojej sąsiadki jeszcze nigdy nie widziałam żeby tak ktoś zaangażował się w organizację oraz wykonanie ostatniej posługi obcej dla siebie osoby. Bedę wszystkim polecać ten zakład
Rodzina Gaszewskich napisał/a 14 września 2017 o 10:35
Dziękujemy za pomoc w organizacji uroczystości pogrzebowych, za dobry kontakt i autentyczne zaangażowanie w załatwieniu wszystkich spraw związanych z pochówkiem oraz oprawy muzycznej na cmentarzu.